SPD Ayakkabı Hakkında!

Aykut Subaşı

Forum Bağımlısı
Tepki
457
Bisiklet
Cube
Merhaba arkadaşlar.SPd alıcam son durum olarak sızlere bı kac sorum var ve begendıgım ayakkabılar var:

1-SIDI Giau.
2-SIDI Tork
3-Northwave Lizzard.
4-Shimano M122
5-Northwave Rebel
6-Mavic Pulse
7-Exustar SM312
8-DMT Country
9-dhb M1

bayada varmış:D.Öncelıkle sunları sıl kafandan sunları dusun...dıyecegınız
2 ve 3 bantlı olması fark eder mı?
Fiyatları konusunda hepsı hemen hemen aynı.Ayakkabı fransadan gelecek.

Ayrıca tum bu ayakkabılar yerıne şunu onerebılır mısınız?Ve bu yarıslarda ıdare eder mı benı?:

(link)

Scudo

Hasan Topcan

Forum Demirbaşı
Tepki
220
sana tavsiyem sidinin her hangi bir modeli olabilir bana önerilen 3 yapışkanlı modeli neden diyeceksin ayağı dha iyi kavradığını söylediler onların yalancısım :)

• Beğen
Tepkiler: Aykut Subaşı

ocanakci

Daimi Üye
Tepki
241
Bisiklet
Lapierre
marka model önerisi yok mu arkadaşlar. herkes pedal almaya niyetli ama???

CevdetÖZTÜRK

Aktif Üye
Tepki
44
normalde puma44-nike45 giyen birisi olarak shimano ayakkabı kaç no almalıyım.

spd pedal aldıktan sonra sehiricinde tak-cıkar ugrasmamak için bi aparatı varmı?

normal ayakkabı ile kullanılabilirmi

Ferhat Köse

Forum Bağımlısı
Tepki
8.464
Bisiklet
Bisan
@Hitmanizm

vallaha dostum senın soyledıklerın bana ters geldı bende de hem puma hem nıke spor ayakkabı var ama pumanın 44 numarası tam gelırken nıkeın 44 nosu buyuk gelıyor yanı senınkı ıle ters orantılı ama shımanoda 44 gıyıyorum bır faydası olacak ıse. dıger sordugun ıse sehır ıcı tak cıkar ugrasmıyorsun zaten otomatıge baglanıyor ayagını koyar koymaz kılıtlenıyorsun cıkarmak ıstedıgın an da da cıkarabılıyorsun bır sıkıntı yok ama senın sordugun aparat platformlarda mevcut ve pedalı sıfır alırken yanında verılıyor bazı modellerde. normal ayakkabı ıle kullanma meselesıne de gelınce kılıtlenememe kaydı ıle bısıkletı surebılırsın ama cok rahat olmuyor bır ek not ıse spd ayakkabı alana kadar bıraz el becerın varsa normal bır spor ayakkabıyada kallerı takabılıyorsun ben o sekılde 1 ay sürdüm gayet de memnun kalmıstım tabı orjınal spd ayakkabı performansı beklememek kaydı ıle :)

Murat.Bagci

Forum Demirbaşı
Tepki
299
Bisiklet
Scott
bende bu sıralar spd mtb aykkabı ve pedal dusunyorum ama bisikletten inincede rahatca gezebilecegmi bir model varmıdır