Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Satıldı Sparta Fixed Gear

Konu, 'Yol Bisikleti İlan Arşivi' kısmında Alper Kilislioğlu tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Alper Kilislioğlu

Alper Kilislioğlu Yeni Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Sparta Single Speed
    Seda Bisikletten alınmıştır. Kadro boyu 55 fakat 54cm kadro süren bir insan bunu da rahatlıkla sürebilir. Alındığında rengi sarıydı fakat daha sonra chameleon yani içinde birden fazla pigment barındıran ve ışığa göre farklı renklere dönüşen boya ile boyanmıştır. Bullhorn gidon ve fizik mat siyah (kadifeye benzer) gidon bandı ile sarılmıştır. Yepyeni ve sorunsuzdur. Mevcut olan aynakol 46t dir, şehir içi ve hafif ya da orta eğimli yollarda sizi asla üzmez. Brooks B17 siyah sele vardır. Eğer istenmezse selesiz de satabilirim. Üzerinde şu an sadece kontra fren mevcuttur. ( ön fren, fixed veya single speed için göbek de(flip flop) ayrıca hediyedir.)

Bisikleti satıyorum çünkü yol bisikleti alacağım. Takas istemiyorum. İzmir-Bornova'da isteyen arkadaşlara gösterebilirim.

Fiyat: Brooks B17 Sele ile beraber 650 TL
    Üzerinde gelen orijinal selesi ile beraber 500TL( bisiklet satılmadan seleyi satmayacağım.)
    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

Fiyatı Brooks sele dahil 500 liraya indiriyorum, bu fiyattan bir kaç gün içinde satılmazsa satıştan çekeceğim.
    [​IMG][​IMG][​IMG]

2. Alper Kilislioğlu

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    500 Liradan günceldir.

3. Alper Kilislioğlu

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Satış tamamlanmıştır. Silinebilir. Teşekkür ederim.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.