spacer yapımı

Engin Tetik

Daimi Üye
Tepki
151
Bisiklet
Salcano
arkadaşlar plastik spacer yapımına hazırlanıyorum sizce tutulurmu yani satılırımı

Scudo

Necati Günüç

Forum Bağımlısı
Tepki
571
bence hiç girmeyin hocam ağırlık önemli olduğu için kimse almaz. ama sapacer üzerine baskı gibi birşey yaparsan parak kazanabilirsin... mesela ben gelip spacer lar uzerine inmimi bastırmak isteyeceğim :D

HaliliOzturk

Forum Bağımlısı
Tepki
7
@Engin Tetik

Türkiye'de yılda kaç tane "spacer" satılıyor, kaç lira toplam pazar hacmi var, pazarın yüzde kaçını alacaksın ve kaça mal edip ne kadar kar edeceksin. Bunları oturup hesapla, sonra kendin karar ver...

HaliliOzturk

Forum Bağımlısı
Tepki
7
@Halil Uygun

İşletme mezunu olup uluslararası ekonomi yüksek lisansı yapınca sanırım böyle oluyor Halil :)

Aslında şu da bir gerçek, en büyük riski almadan en büyük kazancı elde etmek imkansızdır. Ancak en büyük riskle en büyük hata (daha kaba bir tabir de kullanılabilir :)) arasındaki çizgi çok ince. O yüzden çok dikkat etmek gerekiyor.

Ek: Yahu şimdi aklıma geldi, lisedeyken ben de bilardo eldiveni yapıp satmıştım bir salona :D Sanırım bu düşünceler biraz da bundan kaynaklanıyor. 25 tane yapıp 10unu satmıştım, hiç giderim olmadığı için harçlığım çıkmıştı ama kalan 15 tane eldiven yıllarca sürüklenmişti... :)