Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Sosyal sorumluluk dersi kapsamında

Konu, 'Gezi, Tur ve Organizasyon Duyuruları' kısmında Hkaraca42 tarafından paylaşıldı.

1. Hkaraca42

Hkaraca42 Yeni Üye

Adı:
    Hüseyin Karaca
    Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    İyi günler,

Selçuk Üniversitesi Beyşehir Ali Akkanat Turizm Fakültesi son sınıf öğrencisiyim. Bu yılın II. Dönemi yani VIII. Dönemimde Sosyal Sorumluluk adında dersim var. Bu ders kapsamın da tüm öğrenciler toplu şekilde kan bağışı yapmayı ve benzer Sosyal Sorumluluk etkinlikleri düzenlemeyi düşünüyoruz.
    Bu aşamada Bisiklet ile bende bireysel anlamda birşeyler yapmak istiyorum. Tahminime göre hocalarım da benden birşeyler bekliyor.
    Beklentileri boşa çıkarmamak adına ;
    19 Mayıs'ta Samsun'dan çıkıp Kurtuluş Savaşında izlenen yolu bisikletim ile geçmeyi düşünüyorum.
    Ata'nın İzinde, Tarihin Peşinde.
    Samsun > Amasya > Erzurum > Sivas > Amasya > Ankara turunu düşünüyorum.
    Kurtuluş Savaşı ve Bisiklet Kültürü noktasında farkındalık adına. Çektiğim fotoğrafları da hali hazırda okulumuzda bulunan fotoğraf sergisinde sergilemeyi düşünüyorum.
    Yorumlarınızı bekliyorum. Bu tur olur başka fikir olur emin değilim. Yeni fikirlere açığım, bambaşka olsalar dahi.
    Tur rotası ve ana fikir konusunda kesin kararı belirledikten sonra dosya halinde Bölüm Başkanına ve Dekan Yardımcısına sunacağım. Onay almam halinde tura başlayacağım. Yardımlarınız, yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim.