Sorunsuz alış-veriş yapanlara teşekkürlerimiz...

Scudo
Tepki
8
Bisiklet
Ümit
Güvenli kargo ve uygun fiyat daha ne olsun... teşekkürler ederim... Nice alışverişlerde yeniden karşılaşmak üzere iyi günler...

Cuneyt Erkman

Forum Bağımlısı
Tepki
702
Bisiklet
Salcano
ALİ adlı üyeden Shimano Deore FD-M590 ön aktarıcı aldım ürün sorunsuz iyi patketlenmiş şekilde ulaştı kendisine teşekkür ederim

Burak_Dingiloglu

Daimi Üye
Tepki
115
Bisiklet
Diğer
Merhaba ,
Ali Bey`den Scott şifreli kilit alma gibi bir niyetim vardı. Ama ne fotoğrafladığı gibi ne de söylediği gibi çıktı. Yolladığı kilit demir makasla kesilmiş 5 TL`lik adi kilitlerden. 2-3 günden beri şaşkınlığımı atabilmiş değilim. Yaklaşık 100 TL masraf yaptım ve kargoyu ben odeyeceğim dediği halde ödemedi. Kimseye tavsiye etmiyorum DEĞİL tabii ki söylendiği gibi 10 kaplan gücünde , kuşkusuz, sorunsuz alışveriş yapabileceğiniz biri. :in:

• Beğen
Tepkiler: ProfessionaL
Tepki
6
Bisiklet
Kron
Ali bey bişey satıyosa tereddüt etmeden hemen alın bence pazarlığa dahi girmeye kalkmadan ben çanta aldım duacısı oldum hem fiyat iyi hemde aldığım çanta müthiş bişey çok teşekkür ederim Ali arkadaşımıza

• Beğen
Tepkiler: ProfessionaL

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Ahmet Eroğlu arkadaşımıza teşekkür ediyorum. İhtiyacım olan ürünleri gayet hesaplı şekilde temin etmiş oldum. İtinalı paketleme için de ayrıca teşekkürler.

Salih Eroğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
290
Bisiklet
b'Twin
@ahmetcan44

Teşekkür ederim iyi günlerde kullan kardeşim.

Tepki
3
Bisiklet
Carraro
Ahmet Eroğlu abime temiz ve aksesuarlı bisikleti uygun fiyata verdiği için teşekkürler iyi alış veriş oldu :)
abi buarada 47 hız rekorunu 53 yaptım ilk günden :D

Tepki
3
Bisiklet
Carraro
(link)
bu bisikleti sorunsuz aldım teşekkürler bisiklet forum şuana kadar yardımcı olan herkeze teşekürler ..

• Beğen
Tepkiler: alpin poyraz
Tepki
0
Bisiklet
Kron
(link)
Parçaları sorunsuz aldım ve çok iyi durumdalar Ali beye teşekkür ederim ve paketi açmak için yarım saat uğraştım çok sağlam paket yapmışsınız :)

Tahir Keskin

Forum Bağımlısı
Tepki
2.003
İsim
Tahir Keskin
Bisiklet
Kron
@Tolga Sağlam
İnternet üzerinden Livestrong formasını satın aldığım, forumdan Tolga Sağlam arkadaşımız, ile alışveriş yağtığım için çok memnunum.
Ücretini ödemediğim halde formayı denemem için gönderdi. Sağolsun, varolsun.

Emre Sertkaya

Daimi Üye
Tepki
92
Bisiklet
Kron
Schwalbe marathon lastıklerın guzelce paketlenıp kargolanmasından , Lastıklerın soylendıgı özelliklerde olmasından dolayı meseduzu ' e tesekkur ederım .

meseduzu

Forum Bağımlısı
Tepki
342
Bisiklet
b'Twin
Hayırlı olsun güle güle kullanın

meseduzu

Forum Bağımlısı
Tepki
342
Bisiklet
b'Twin
(link)
Bu bisikleti sorunsuz aldım aynen yazdığı gibi tertrmiz bisiklet kendilerine teşekkür ederim.