sorun

salcano

Aktif Üye
Tepki
24
Bisiklet
Salcano
ben ayırıcı aldım ustaya taktırdım 1 2 hafta sonra vitesler 1re ve 18 geçmemeye başladı bir de 3 vitesteyken hop 4 atlıyordu kendisi yani ben istediğim vitesi ayarlıyorum o kendisi 1 vites yukarı geçiyor sonra yaptırdım ustaya yine oldu yine 1 2 hafta sonra aynısı napim kaliteli bir ayırıcımı alsam diyorum ama boşa giderse para diyorum napiyim bu sorunu nasıl çözebilirim ya!:boese157:

Scudo

Atila Filmer

Forum Bağımlısı
Tepki
923
İsim
Atila F
Başlangıç
1990—91
Bisiklet
Cannondale
Bisiklet türü
Yol bisikleti
selamlar,
anladığım kadarıyla arka attırıcının (sen ayırıcı diyorsun galiba) ayarı yapılması lazım. H ve L yazan iki adet vida bulunur bunlar alt ve üst sınırlarını belirler. bisikleti sehpaya alıp bu vidalar yardımıyla ayarlamaları yapabilirsin. detaylı bilgiyi (link) bulabilirsin.

• Beğen
Tepkiler: salcano

salcano

Aktif Üye
Tepki
24
Bisiklet
Salcano
evet onu biliyorum ben onları kendim yapabiliriyorum ama bir süre sonra onlar gevşiyor mudur nedir onlarla uğraşmak istemiyorum kalite bir arka arttırıcı alsam düzelir mi benim ki 10ytl lik bişey:rolleyes:

Atila Filmer

Forum Bağımlısı
Tepki
923
İsim
Atila F
Başlangıç
1990—91
Bisiklet
Cannondale
Bisiklet türü
Yol bisikleti
valla vida ayarıyla olmuyorsa telin gevsek olabilir 1. vitese indir attırıcıyı sonra gevsekse boşlugunu alıp ayar yap. olmuyorsa değiştir attırıcıyı.

• Beğen
Tepkiler: salcano