Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

sorum var??

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında alicanyurdbekler tarafından paylaşıldı.

1. alicanyurdbekler

alicanyurdbekler Üye

Seviye:
    meraba forum ailesi.carraro 475 j race bisikletimi satıp scott 2012 Sportster 40 almak istiyorum.mtb mi vaktim olmadıgından ötürü doyasıya araziye cıkartamıyorum bu yüzden böyle bir değişiklik yapmak istiyorum.aklımda ki tek konu kışın karda buzda sportster bana dezavantaj yaratır mı?kendimi güvensiz hisseder miyim?

2. yilmaz kaynak

yilmaz kaynak Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    bende giant roam 2 var hybrid model 28 lastik. Kisin belgrada gittim karda , disli lastikler elbette daha iyi tutuyor ama cok fazla dezavantaji yok bir sikinti yasamadim ben. Scwalbe green guard lastikler ile belgradda camur turlarina daglara gittim hatta mtb yarisina katildim bo-ce dag salcano yarisina. Bircok kisinin bitiremedigi yarisi 8. tamamladim.Ben acikcasi bir dezavantaj yasamiyorum.Her havada her yerde bisiklet suren birisiyim :)

3. ilker çelikcan

ilker çelikcan Kıdemli Üye

Seviye:
    Sportster 40 dişli smart sam lastiklerle geliyor.
    Bu lastik cyclocross sınıfına giriyor yanılmıyorsam. Yol lastiği değil. Diş açısından sorun yaşatmaz.
    İnceliğinin etkisi olarak taşlı zeminde pek tutunamıyor.
    Karda iki defa bisiklet kullandım, tecrübem yok ama, ince lastik fazla gömülür, karı yarıp asfalta ulaşır, dişliyse çok fazla kaymaz diye tahmin ediyorum.

4. alicanyurdbekler

alicanyurdbekler Üye

Seviye:
    teşekkür ederim arkadaşlar biraz daha araştırıp bisikletimi satışa sunacağım...