Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Şort mu, para mı tartışması

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında Şerif Şentürk tarafından paylaşıldı.

1. Şerif Şentürk

Şerif Şentürk Bisikletkolik

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    MertSayın, Önder Tarım ve barhan bunu beğendi.
  2. funq

funq Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Geotech
    Seviye:
    kapatsın ya, bizim milletimiz bir takım şeyleri başına gelmeden anlayamıyor, buradaki tanıdıklarımız bir şeyleri anlar belki bisiklet takımı kapanırsa :)

3. memocy

memocy Forum Bağımlısı

Seviye:
    olgunlaşmamış düşünceler bunlar.. bu gidişde ileride de fikirlerinin gelişmeyeceği belli.

4. AydınGünaydın

AydınGünaydın Bisikletkolik

Seviye:
    Para söz konusu ise 4 bin 500 lisanslı sporcu sayısı garip geldi bana diyebilirim.
    Hadi öyle oldugunu düşünelim bayan voleybol takımımı sadece yük?
    Bence zihniyet daha çok ön planda duruyor.

Şerif Şentürk ve barhan bunu beğendi.
  5. ozantuna

ozantuna Forum Bağımlısı

Seviye:
    HEHEHEHE Bizden olanlar ve diğerleri...
    Ne kadar rol yaparsan yap kendini saklayamaz elbet bir gün ele verirsin.
    Onlara müstehak ama bize yazık...

6. ufuk güneş

ufuk güneş Forum Demirbaşı

Seviye:
    Bir kere haberin kaynağı güvenilir bir site olmalı; bu site öyle bir site değildir; yalan haber konusunda uzmanlaşmış, bu konudaki üstünlüğü yapılan bir araştırmayla da tescillenmiş bir gazetenin sitesi ne kadar güvenilirdir?
    Bu konular hassas konular olup derin bir araştırmaya muhtaçtır ve çoğu da ideolojik bir haber olarak servis edilirler ve çoğu da yalandır!...

İşte bu yüzden daima temkinli olmak lazımdır...

Aynı gazete ve kardeşleri de şu mübarek Ramazan-ı Şerif ayında hiç utanmadan sıkılmadan aynı gazete sayfaları içinde; birkaç sayfa arayla hem dini konular sayfası hazırlanmış onun yanında da çıplak resimlerle ve dedikodularla dolu magazin sayfası...
    Böyle zıtlık nerede görülmüş!...

mathcup ve Sencer Kan bunu beğendi.
  7. Murattırpan

Murattırpan Yeni Üye

Seviye:
    Kaynak: Zaman

Tarih: 13:00:08 07.05.2009

'3'ü erkek, 4'ü bayan 7 takımdan oluşan voleybol branşında 100 tane arkadaşımız bulunuyordu, bu 7 takım kapatıldı. Voleybol branşında yıllık 250 bin TL civarında maliyetin olduğunu gördük. Bir Belediyenin müstakil Belediye binası, asfalt şantiyesi yokken, hizmetleriyle ilgili sıkıntıları varken, çok yüksek bir oranda spor kulübüne bütçe ayırmasını uygun görmedim. Basına yansıyan haberde bizim açıklamalarımız sadece 'ekonomik nedenlerle' diye 2 satır olarak geçiyor. Bunları ben yanlış görüyorum, böyle bir haber yapmalarını da uygun görmüyorum.''

...

"Burada erkekmiş, şortMuş, bu tür şeylerle ilgilenmiyoruz. Yüzmedeki giyim tarzı bellidir, baskette, voleybolda da bellidir. Giyim kuşam nedeniyle bir karar alsaydık, 'erkek takımı kalsın, bayan takımı iptal edilsin' derdim. Tamamen takım sporlarının hepsini kapattık. Ben zaten böyle düşünebilecek biri değilim.''

AKP'li iktidar kurumların zihniyetleri elbette bellidir ama her zaman ve durumda suçlayıcı olmak; ben-onlar ikilemi yaratmak bize zarar verir. ;Ayrıca Arkadaş haklı Hürriyet gazetesi asla güvenilir kaynak olamaz.

Sanıyorum buradaki olayda spora yatırım yapma-yapmama meselesidir asıl tartışılması gereken.

http://www.porttakal.com/haber-meram-belediyesi-nden-kapatma-aciklamasi-312083.html

mathcup bunu beğendi.
  8. funq

funq Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Geotech
    Seviye:
    Türkiye'nin en büyük ulusal gazetesini değil taraflılığı su götürmez gerçek olanı alalım, evet, tabi.

cruphasulie ve fletcher bunu beğendi.