Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Satıldı Sony ericsson c510 - 200 tl

Konu, 'Yol Bisikleti İlan Arşivi' kısmında Mehmet Aktaş tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Mehmet Aktaş

Mehmet Aktaş Forum Demirbaşı

Seviye:
    Sony Ericsson C510

Bu sene mart ayı içinde hepsiburada .com'dan sıfır olarak aldım. Geçen 7 ayı çıkarırsak yaklaşık 14 ay daha garantisi olduğunu söyleyebilirim. Yalnız faturası kayıp. Baktım kutusunda yok. Ama bunun sorun olacağını zannetmiyorum. Genpa ya da Asya Telekom'a imei nosu ile sorgulatarak garantisinin olduğu teyit edilebilir. Kutusu, orijinal şarj aleti, beraberinde gelen ve hiç kullanmadığım orijinal kulaklığı ve data kablosu ile birlikte gönderilecektir. Aldığımda içinden çıkan 2gb'lık hafıza kartı maalesef bozuldu ve ben de yenisini almadım. Garantiden de değiştirmeye uğraşmadım. Alan arkadaş kendi değiştirtmek isterse diye onu da kutuya koyarım.

Cihazdan Kozmetik olarak biraz bahsedeyim. Aldığımdan bu yana titiz kullanmaya çalıştım ama mecbur kullanımdan kaynaklı bir takım aşınmalar oldu. Yön tuşu, yan taraftaki ses ve kamera tuşlarının gümüş kaplaması hafif kararma yaptı. Telefonun etrafını dolanan gümüş şeritte sağ alt köşe civarında (3-4 mm) hafif ve diğer köşelerde (1mm) çizgisel soyulma var. Ekranda normal ışıkta farkedilemeyen, yalnızca güneş ışığı altında bakıldığında seçilebilen micro kılcal çizikler var. (Ki çoğu kişi ekrana bakıp çizik mi var, hani nerde diye soruyor:) Bunları sırf şeffaf olmak adına belirtiyorum. İlave olarak arkada cyber-shot yazısının altındaki 3.2 megapixel, Auto-focus yazısı silindi. Bu belirttiklerim dışında cihazın kozmetik bir kusuru yok. Arıza, çalışmayan fonksiyon gibi bişey zaten yok. Severek kullanıdğım bir cihazdı ama gps ve daha büyük ekran ihtiyacı yüzünden satıp yükseltmek istiyorum. Fotoğraflar ürünün kendisine aittir. Düzgün fotoğraf alacak bir makinem olmadığı için bunları çekebildim. (Ekrandaki izler loş ışık ve yansımanın etkisiyle çizik gibi gözükmüş olabilir. Bu sizi yanıltmasın, çoğu parmak izi.) Detaylı fotoğraf gönderebilirim.

Telefon için istediğim fiyat nakitte 200 lira, kargo ptt ile bana aittir. Takas PSP Go veya Gps'i olan Sony Ericsson telefon ile olur. Kutusunda tüm aparatları ile gönderilecektir. Ö.m veya telefondan sms ile ulaştığınızda en kısa sürede ilgilenmeye çalışırım. Mesai saatleri içinde aradığınızda açmayabilirim.
    0505 300 5277 - Murat Çelik

Kısaca telefonun ana özellikleri:
    - 3G (HSDPA) ile görüntülü konuşma ve yüksek hızda internet
    - 3.2 Megapiksel otofokuslu kamera, led flaş, 30 Fps hızında QVGA video kaydı
    - 240x320 piksel 256bin renkli 2.2 Ekran
    - Smile Shutter (Gülücük yakalama), Yüz tanıma. Geo-Tagging (Fotoğraf etiketleme)
    - Accelerometer (ivmeölçer) ile fotoğrafları, web sayfalarını otomatik döndürme ve motion based (telefonu çevirerek) oyun oynama
    - Track ID (Dinleyerek şarkı bilgileri bulma), Google Maps ve Youtube uygulaması
    - 100 Mb Telefon Hafızası, 8Gb'a kadar arttırılabilir M2 kart desteği
    - 107x47x12.5 mm boyutlar ve 92 gr ağırlık

2. Mehmet Aktaş

Mehmet Aktaş Forum Demirbaşı

Seviye:
    Ürün satılmıştır, konu kilitlenebilir.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.