Sony digital 8 video camera çok uygun fiyata

Tepki
0
Bisiklet
Dahon
Merhabalar ;

Çok acil satılık Sony Digital 8 Video Camera. Fiyat 250 TL . Model : DCR-TRV255E

Kaset kayıtlı bir kamera ancak USB kablo bağlantısı sayesinde videolarınızı bilgisayara aktarabiliyorsunuz. İzlemek için farklı çıkışlarıda mevcut.
Cihaz ile ilgili tüm TEKNİK ÖZELLİKLER için : (link)

Cihazı 5 yıl önce almanyadan teyzem getirmişti. Sadece bir veya iki kez video çekimi yaptım. Bana göre bir şey değildi ancak elbet bir gün lazım olur diye köşede sakladık ve öylece durdu yıllarca...

Fiyatının ne kadar olacağı konusunda hiç bir fikrim olmadığından; internette ikinci el aynı ve benzer modellerine baktım. 250 TL'den başlıyor 450 TL'ye kadar çıkıyor fiyatlar. Bilindik ikinci el satış sitelerinden kontrol edebilirsiniz.
Bende çok çabuk satış gerçekleşmesi için en düşük olan fiyatı veriyorum :eek:ut:. Esasen bu kadar ucuz olmalarına şaşırdım :eek:ha: yine de boş durmasından iyidir :cool:

Yanında çok iyi olmasa da bir taşıma çantasını da vereceğim. Üç adette kaset var bir tanesi hiç kullanılmamış, diğerlerininde üzerine kayıt yapılabilir. Şarj aleti ve usb kablosuda mevcut.

Aşağıda kendi çektiğim resimlerini paylaşıyorum. :alkis:

(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)

fotoğraf çekerken unutmuşum ama göz ile bakılan kısım çekilip, açısı yukarı alınabiliniyor. Bilen biliyodur zaten :)

Teşekkürler,

Scudo