Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Sonunda :)

Konu, 'Tekerlekler' kısmında ATiCO tarafından paylaşıldı.

1. ATiCO

ATiCO Kıdemli Üye

Adı:
    Atakan K.
    Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    bisikletimi almamdan 2-3 ay sonra ilk kez lastiğim patladı herneyse kendim söktüm arka jantı götürdüm en yakın tamirciye yaptı filan eve gittim evde babam karşıladı :D bana "Bir daha bu bisikleti parçaladığını görmeyeceğim" dedi bende hafiften bir tırsma oldu :D tamam bir daha yapmam dedim ama içimden soramadan edemedim "bu nasıl bir mantık sadece jantı çıkardım buna bisikleti parçalamak mı denir" diye herneyse yaptım koydum yerine bisikleti yemek yedik oturduk dedim "Allahım sana şükürler olsun" annem bana baktı hayırdır dedi bende "lastiği patlattığım için Allah belamı versin demek yerine en azından lastiği patlayacak bir bisikletim olduğu için Allaha şükrettim" dedim "Aferin" dedi :D

Aslında Hepimiz küçük aksilikler olduğunda bela okumaktansa şükredelim daha iyi

iyi akşamlar

2. Salih Dinçer

Salih Dinçer Bisikletkolik

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Evet, Allah daha kötüsünü vermesin. Mazallah...

Bu arada lastik patlağı bazı durumlarda insanı çok aciz hissettirdiği gerçeğini vurgulamalıyım. Diyelim ki sübaptan patladı ve evinizden uzaktasınız. Yamalar bir işe yaramıyor, en yakın otobüs eve atmıyor. Açık bir tamirci de yok...:)

Kısa mesafeler dışında her zaman yedek lastik taşımalı. Kazasız pedallamalar...