Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

sonunda...

Konu, 'Scott' kısmında e_komz tarafından paylaşıldı.

1. e_komz

e_komz Aktif Üye

Seviye:
    slm forum dostları, uzun zamandır hayalini kurduğum bisiklet bugün elime geçti. öyle abartılacak bişey değil ama başlangıç için iyi sayılır. reflex 10 kadroya bütçemize göre 9'lu sistem yaptık. bu bisikleti alırken forumdan çok faydalandım, günlerce yorum okudum hem bisiklet konusunda bilgilendim hem de kafamda alacağımm bisiklet canlanmaya başladı.
    ''küçük bir paylaşım: ikimizde de farklı konularda bilgisi olsun. eğer bu bilgileri paylaşırsak ikimizin iki konuda da bilgisi olur. ama aynı şey örneğin iki kalem için geçerli değildir. yani kalemleri paylaşırsak ikimizin gene bir kalemi olur''
    diyeceğim şudur ki, bilgisini burada paylaşan herkes aslında kendini de besliyor.
    bilgisini paylaşan herkese teşekkür ederim.
    ayrıca erdoğanlar bisikletten lütfü abiyede ilgisinden dolayı buradan teşekkürlerimi gönderiyorum.

ozer_mtn bunu beğendi.
  2. ZekiAlper

ZekiAlper Antalya Downhill Prof MTB rider

Adı:
    Antalya Downhill Özel Antrenör
    Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Erdoganlar bisiklete ve Lütfü Abiye Antalya 'dan selamlarımı gönderiyorum bisiklete her bindigimde aklıma geliyorsunuz teşekkürler...
    Paylaşmak güzeldir ;)

ozer_mtn bunu beğendi.
  3. Serdar TEBER

Serdar TEBER Bisikletkolik

Seviye:
    sevgili e_komz
    Bisikletin hayırlı olsun. O kadro senin kısmetinmiş. Ben alacaktım, vazgeçtim. Sonra kardeşime niyetlendik, o emin olamadı. Şudur budur derken kadro Elazığ'a gitmiş, sahibini bulmuş. Artık Harput kalesinden, Pertek feribotundan, Sivrice gölünden bisikletli fotoğraflarını bekliyoruz :)

4. e_komz

e_komz Aktif Üye

Seviye:
    teşekkürler teberus, sende aldığın yeni bisikleti güle güle kullan. havaların biraz ısınmasını bekliyorum, havalar ısınır ısınmaz bahsettiğin yerleri fotograflayıp fotografları foruma koyacağımdan emin olabilirsin.

5. Serdar TEBER

Serdar TEBER Bisikletkolik

Seviye:
    Sağol, e_komz. Havalar ısınınca güzel resimkerini keyifle takip edeceğim. Sevgiler...

6. ozer_mtn

ozer_mtn Yeni Üye

kuzen selam bısıkletın hayırlı olsun ıyı gunlerde kullan yakında kısmetse bende alıyorum beraber pedallarız kendıne ıyı bak sevgıler

e_komz bunu beğendi.