Sonunda... Trek Fuel EX 8

Alperen

Aktif Üye
Tepki
148
:) Selamalr otec Ben hemen cevap yazdım sanırım bir aksilik oldu ve sana ulaşmadı :( Bizim emektar biraz arızalı ve bu şekilde yola çıkmamız riskli olduğundan tamiri bitince yola çıkmak emniyetli olacak... Birkaç yer var gidilecek...

• Beğen
Tepkiler: otec
Scudo

Emir Alaca

Forum Bağımlısı
Tepki
437
Şahane bir bisiklet güle güle kullanın.Ben 2008 xt aynakolu nereden aldığınızı merak ettim çünkü ben de 2008 xt veya 2007 xtr aynakol alacağım.

• Beğen
Tepkiler: G.Cem

G.Cem

Daimi Üye
Tepki
240
@Emir Alaca

Bisiklet hiç kullanılmadan değiştirebilmek için mecburen yurt dışından getirtmek zorunda kaldım. Maalesef genelde bizde yeni ürünlerin satışa çıkması yurt dışı ile kıyaslanınca çok geç oluyor.
(link)
Bu siteden sipariş verdim ve 5 gün içinde postacı kapıma kadar getirdi. Kargo dahil 190$ maliyeti oldu.

• Beğen
Tepkiler: Emir Alaca

punkermanmania

Forum Demirbaşı
Tepki
219
Ah Ah Harika Bir Bisiklet Kazasiz Belasiz Surusler Dilerim .

Bisiklet Ne Kadara Mal Oldu Acaba Ozelden Mesaj Atarmisiniz ?

• Beğen

Ahmet ERTAN

Forum Bağımlısı
Tepki
692
Bisiklet
Scott
hayırlı olsun..
Kazasız belasız ve keyifli sürüşler dilerim...

• Beğen

matrixod

Forum Bağımlısı
Tepki
1.088
İsim
Ouz
Başlangıç
1997—98
Bisiklet
Diğer
Hayırlı olsun güle güle kullanın çok güzel bir bisiklet...

• Beğen

G.Cem

Daimi Üye
Tepki
240
Merhabalar,

Bu hafta sonu itibarı test sürüşünü yapabildim ve kısaca sizlerle paylaşmak istedim.

Sonuç kesinlikle çok çok iyi diyebilirim. Arka süspansiyonu pro pedal tarafına almadan bile yokuş çıkışlarda esneme yapmıyor ki, kilitleme yapıldığında ise tamamen bir hardtail kimliğine bürünüyor diyebilirim. Yokuş çıkışı mükemmel denebilir, kıyaslama yaptığım tek süspansiyonlu Trek 6500 ile karşılaştırınca pedala verdiği tepkinin çok daha hızlı ve atak olduğunu tespit ettim. Yokuş iniş içinse pek bir şey söylemeye gerek yok herhalde. Önde 130 mm., arkada 120 mm. ile gerçekten inişler çok daha kontrollü ve hızlı oluyor. Örnek olarak daha önce maksimum 39-40 km. hız ile inebildiğim patika yolda daha bisiklete alışmadığım için fazla zorlamayayım dememe rağmen 43,7 km. yi görmüşüm farkında bile olmadım.

Kısacası artık çift amortisörlü kadroların da gerçekten yüksek performans sunan modelleri olduğu konusunda hiç şüphem kalmamış olduğunu sizlerle paylaşmak istedim.

İyi haftalar dileklerimle..

• Beğen
Tepkiler: Hasan Çağri

Tamer Çetiner

Forum Demirbaşı
Tepki
433
Bisiklet
Giant
Bisikletiniz çok güzel , iyi bir tercih olmuş . . .
Hayırlı olsun , güle güle kullanın .

• Beğen

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
bisiklete denecak bişi yokda orası neresi yha o kadar düzenli bir mağaza ilk defa görüyorum özellikle beyaz ve tonlarındaki duvar ve yerler ile o duvarlardaki bisikletler çok hoş duruyor :)

G.Cem

Daimi Üye
Tepki
240
@gurkankas

Evet gerçekten öyle, çok güzel bir yer oldu.

Trek Türkiye Distribütörü'nün yeni showroomu olarak ortaköy de hizmete açıldı.
Bu vesile ile Sami Bey'e bu güzel mağazayı bizlere kazandırdığı tekrar teşekkür etmek isterim.:winkenlux

gnpwdr

Üye
Tepki
4
bisiklet super, gule gule kullan Cemoli-san.. (Sele cok hosuma gitti bu arada..) Eminim dagda uzun suruslerde cok daha rahat bulucaksin hard-tail'e gore kiyaslayinca... kendini ve bisikleti tek parca tutmaya calis lutfen... :)

• Beğen

G.Cem

Daimi Üye
Tepki
240
@gnpwdr

Çok teşekkürler, bravo valla sonunda burada bile buluştuk yani. Senin bisikletin fotoğraflarını da biraz Melbourne manzaraları ile bekliyoruz.:)

G.Cem

Daimi Üye
Tepki
240
@berk öndül

Teşekkür ederim. Bayağı eskilerden bulup çıkarmışsınız. Bisikletin son haline yakın olan durumunu aşağıdaki linkten görebilirsiniz.

(link)