Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

sonunda sedona borla ve erdoğanlar...

Konu, 'Eski İlan Arşivi' kısmında ismailrefik tarafından paylaşıldı.

1. ismailrefik

ismailrefik Yeni Üye

Seviye:
    forumda uzun süre araştırdıktan ve çeşitli mağazalarda diğer bisikletlere baktıktan sonra borla almaya karar verdim. istanbulda olmam nedeniyle birçok firmayı aradım ama borla bulamadım. tam bisiklet almaktan vazgeçmişken aklıma erdoğanlar geldi(burada duymuştum ismini) dün öğleden sonra aradım ve lütfi bey çıktı karşıma. gerçekten çok ilgilendi. internet üzerinden bu zamana kadar herşeyi satın almışken bisiklet almaya pek sıcak bakmıyordum ama Erdoğanlar Bisiklet saolsun bu fikrimi değiştirdi. dün siparişi verdim. bu sabahta eftsini çıkardım. yarın veya çarşambaya elime geçer heralde. o zaman resimleride eklerim.

ilgisinden dolayı lütfi beye çok teşekkür ederim. telefondan bile böyle ilgilendiğine göre mağazaya gitsek ne olur acaba :in:

2. ismailrefik

ismailrefik Yeni Üye

Seviye:
    teşekkürler mehmet bey. çok övüldü borla inşallah memnun kalırım...

3. teampasha

teampasha Forum Demirbaşı

Seviye:
    ilk hayırlı olsun benden, kazasız sürüşler hem marka hemde mağaza doğru bi seçim olmuş, bisiklet bisikletciden alınır.

4. leeroy

leeroy Yeni Üye

Seviye:
    ben de kısa bir süre önce aynı seçimi yapmıştım....erdoğanlar ve borla......
    ikisinden de son derece memnun kaldım.
    firma çok ilgili,kargoda süper hızlı......bisiklet te benim kullanım amacıma göre mükemmel.......
    sonuçta ben bisiklet sporcusu değil,bisikleti spor için kullanan biriyim.bu amaç doğrultusunda daha üst sınıf bisikletler benim için gereksiz olacaktı.

5. Mehmet Boran

Mehmet Boran Forum Bağımlısı

Seviye:
    Güzel günlerde sevdiklerinizle birlikte kullanmanız dileğiyle.

6. CycleMania

CycleMania Yeni Üye

Seviye:
    Hayırlı olsun :) iyi günlerde kullanmanız dileğiyle ;)

7. ismailrefik

ismailrefik Yeni Üye

Seviye:
    arkadaşlar sonunda borlam dün akşam elime ulaştı. aslında salı günü kargoya gelmiş ama sürat korgo her ne hikmetse adresi bulamadan geri dönmüş. banada çarşamba günü öğlen döndüler. adresinizi bulamadık tarif edin diye. bütün kargo firmaları sorunsuz adresimi bulurlarken sürat kargonun alibeyköy şubesi mahallesindeki evi bulamamış:)

her neyse geçelim kargoyu bisiklete gelelim:) gerçekten hoş bir görüntüsü var ve çok sağlam duruyor(umarım benim altımda son parçalanan bisikletin hali gibi olmaz:) tabi daha deneyemedim bir türlü arka vites ayarını yapamadım. 1.vitese hayatta geçmiyor ve 2.viteste de küçük dişli bölümü gereği kadar açılmadığı için 1.vites dişlilerine deyiyor zincir. ve bir gariplik daha pedal çevirirken en sondaki küçük kırmızı dişliden zincir çıkıyor. ayarlarını yapamadığım için olduğunu düşünüyorum. çalıştığım için ancak hafta sonu bisikletçiye götürebileceğim ama bekleyemiyorum:) bu vites ayarlarıyla ilgili ne önerebilirsiniz:)

8. Koray Karaman

Koray Karaman Onursal Üye

Seviye:
    Şimdiden hayırlı uğurlu olsun. ;) Kazasız belasız bol pedallı günler dilerim..

9. ismailrefik

ismailrefik Yeni Üye

Seviye:
    sonunda vites ayarlarını yapmayı başardım:) uzun zamandan beri bisiklet yüzü görmüyoruz normaldir. eğer bu foruma rastlamasaydım gidip bianchi alacaktım iyi ki rastlamışım ve iyiki sedona almışım. gönül isterdi ki üst modelleri alabileyim ancak napolyonun dediği gibi "para para para" :)

yaşım ilerledi ama içimdeki çocuk hala bisikletlere hasta. çalıştığım konum itibariyle arkadaşlarımın bugün ağızlarına sakız oldum bisiklet aldım diye ancak eski günlerimi kimse bilmiyor az sabretsinler onlarda görecekler diyorum :)

buradaki birçok kişi biliyorum ki bisikletlere karşı benden daha fanatik. içimizdeki bu deli çocuğu öldürmemek umuduyla görüşmek üzere...

10. discocox

discocox Kıdemli Üye

Seviye:
    öncelikle aramıza hoşgeldiniz ve borlanız hayırlı uğurlu olsun kazasız belasız kullanın inşallah.
    Bende bir borla sahibiyim ve çok memnunum doğru bir tercih yapmışınız tebrikler:)

11. ismailrefik

ismailrefik Yeni Üye

Seviye:
    teşekkürler discocox. bu akşam deneme sürüşleri yaptım. hem kendimi hem bisikleti açıkçası:) hiç zorlanmadım bisiklette. eski bisikletime göre çok çok iyi. bianchi ve diğer markaları almadığım içinde çok mutluyum. iyiki borla almışım diyorum. yarın aksesuar almaya gidiyorum. belli başlı parçalar eksik şu anda. onlarıda taktıktan sonra fotoğraflarını eklerim.

birde sormak istediğim bişey var. ek konu açmak gereksiz diye düşündüm. süspansiyonların üzerindeki dönen plastikler ne işe yarıyor :D

12. eemre95

eemre95 Aktif Üye

Seviye:
    Bende Borla ve 711-v almayı düşünüyorum ama aklıma borla daha çok yatıyor borla almak istiyorum :)

13. ugurcani

ugurcani Kıdemli Üye

Seviye:
    biri sertlik ayarı biri kilitlenme olması lazım :D

14. Berke ÖZTÜRKMEN

Berke ÖZTÜRKMEN Onursal Üye

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    İsmail kardeşim yeni bisikletin hayırlı olsun. Güle güle kazasız belasız km'lerde kullanman dileği ile selamlar.

15. leeroy

leeroy Yeni Üye

Seviye:
    borlanın amortisöründe kilitleme özelliği yok.sertlik ayarı var.

16. feritkucuk28

feritkucuk28 Üye

Seviye:
    oda bişi mi ben yaklaşık bır ay kadar önce sedona 711 almıştım gerçekten beni tanımamasına rağmen telefondan öyle ilgi ve alakalı oldu ki dedim lütfü abimi bide yerinde ziyaret edeyim dedim giderken de 2 haftalık 711 imi sattım .Kafaya koydum 761 renk kombinesini tasarladım Aradım lütfü abimi abi ben geliyorum bana 761 kırmızı siyah kombin yapalım 3 gün sonra ankarada oldum bi kaç aksesuar seçimi ve benim canavar cıktı meydane de işlerin yoğunluğundan resim ekleyemedim .Bir görseniz varya bence bir bisiklet satıcısı olarak iki esnaf olarak erdoğanlar bisiklet işini biliyor..pol pedallar arkadaşım hayırlı olsun sana ..

17. ismailrefik

ismailrefik Yeni Üye

Seviye:
    wolverine76 çok saolasın inşallah kazasız belasız kullanırım. eskiden hız merakım vardı. uzun süredir binmediğimden midir nedir eskiden indiğim yokuşlardan şimdi daha dikkatli iniyorum. birde zaten bisiklete alışamadık. ön fren acayip tepki veriyor atacak üzerinden bigün yokuştan inerken :)

bu arada bende araştıra araştıra hafta sonu öğrendim ne olduğunu o plastiklerin arkadaşlar :) üzerinde + - işaretlerini görmemişim çevirip duruyom :) ama pek bi faydası yok gibi. borla sahipleri ne dersiniz sizin bisikletlerde bi sertlik veya yumuşaklık hissediliyormu?