Sonunda '' KARA BÜYÜ '' kışlık yerini buldu ...Trek fx 7.1

Scudo
Tepki
1.236
Başlangıç
1981—82
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Duvar askı aparatı mı alsam ? Yoksa iple gönderi mi çeksem ? Duvara mı çivilesem ? Balkonda bütün kış dondursam mı ? Yoksa garaja mı bıraksam ? .....gibi çelişkiler yaşarken evin sıcak ortamından uzaklaştırmaya kıyamadım bizimlen yaşasın dedim ......Kalın urgan ip ile doğal gaz borusuna bağladım boru kalın trek hafif zararı yok.

@Resul YılmazArabalara atlar İstanbul ile Ankaranın ortasını bulur beraber pedallarız Resul bey :)

• Beğen
Tepkiler: Çağlayan

Cem Ç

Forum Bağımlısı
Tepki
1.021
Bisiklet
Merida
ankara tabi biraz daha soğuktur istanbula göre, sıcaklık farkıda daha fazla gece ile gündüz arasında, istanbul da yağmur ve kuvvetli rüzgar hariç bütün kış kullandım:)

Tepki
1.236
Başlangıç
1981—82
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@İsa İhsan Akdoğanİsa bey dediğiniz gibi Ankara da gece ve gündüzün ısı farkı çok açık balkonda bisiklet muhafaza etmek çürümeye davetiye çıkarmak demek bisiklete ne kadar branda,naylon v.b koruyucu katmanla emniyet altına alsanız da ısı farkı ve sabaha karşı olan kırağı zarar veriyor.

Tepki
1.236
Başlangıç
1981—82
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Forum dostlarım benim kara büyü ye arka bagaj almak istiyorum acaba bisikletimin marka ve modeline uygun bildiğiniz modeller varmı ? Bire bir kullandığınız modeller de varsa bisikletime uygun onları da önere bilirsiniz

Tepki
1.365
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Raleigh-USA
Bisiklet türü
Katlanır
(link)

T-6 ALUMİNYUM

KUYRUK IŞIĞI

640 GRAM

TÜM TOPEAK MTX ÇANTALARA UYUMLUDUR

26 VE 28 JANT BİSİKLETLERE MONTAJ EDİLEBİLİR

34 x 17 x 41 cm ÖLÇÜLERİNDE

https://www.deltabisiklet.com/Pub/images/3700_1142_l.jpg

Tepki
1.236
Başlangıç
1981—82
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@Adem KayaTeşekkür ederim Adem bey acaba bu bagajın azami taşıma ağırlığı nedir ? Baktım göremedim.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Üstadım bence duvar askı aparatı alın. Bu şekilde biraz emanet gibi duruyor bisikletiniz.
(link)

mehmetsunu

Kaldato ile sohbeti kestim.
Tepki
13.464
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Cube
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Ertunga bey bende bisiklete gözüm gibi bakarım ama böylede salon ortasına bisikleti yerleştirsem bizimki merdane ile beni kovalar.

Tepki
1.236
Başlangıç
1981—82
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@Erdal YILMAZErdal bey duvar askısından daha sağlam duruyor çünkü sele ve gidon borunun üstünde esas ağırlığı sele ve gidon tutuyor artı emniyet olarak olarak iki tane ince halat kadrodan tutuyor eğer resmi yaklaştırıp incelerseniz ...Bende düşündüm askı aparatını ama incelediğim aparatlar gözüme hiç sağlam gelmedi yine de tavsiyeniz için çok teşekkür ederim.

@mehmetsunuHaklısınız valla salonun ortası olsa beni de kovalarlar....Bisiklet evin giriş holde duruyor:rolleyes:

Tepki
1.236
Başlangıç
1981—82
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@ankiraliEvet gayet iyi görünüyor taşıma kapasitesi de yüksek fiyat kapasiteye göre normal sayılır düşünebilirim teşekkür ederim.

Derya Keçeci

Forum Bağımlısı
Tepki
4.127
İsim
Derya
Başlangıç
1970—71
Bisiklet
Fuji
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@ERTUNGA

Trek için aksesuar deyince ilk olarak Bontrager geliyor."Racks" Biraz pahalı ancak gerek hafifliği,gerekse işçiliğiyle kelimenin tam anlamıyla evladiyelik parçalar üretiyorlar.Ürün linki (link)

Tepki
1.236
Başlangıç
1981—82
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@Derya KeçeciDerya bey ben de kesinlikle orijinal ürünler kullanmaktan yanayım fakat bontrager markasını ülkemizde bulmak zor Amerika sitesinden alışveriş yapayım dedim ülkemize satışı yok ülkemizde bontrager ürünlerin çeşitleri çok az sadece bagaj olayı için söylemiyorum eldiven, tişört v.b ürünleri de çeşitleri de kıt fakat Amerika sitesinde ne ararsanız var ...Ankara da sadece Güngörler bisiklette var bontrager onların çeşitleri de çok ama çok az ...Teşekkür ederim tavsiyeniz için...

Tepki
1.236
Başlangıç
1981—82
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@enes savaşTeşekkür ederim Enes kardeşim selam söyle Kara Meleğine benden...

• Beğen
Tepkiler: enes savaş