Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

sonunda hybrid bisikletime kavuştum

Konu, 'Şehir - Tur Bisikleti' kısmında Onur Nas tarafından paylaşıldı.

1. Onur Nas

Onur Nas Yeni Üye

Seviye:
    Bundan bir yıl önce kron xc250 ile bisiklet dünyasına adım attım.İyi ki de kron markasının başlangıç bisikletlerinden olan xc 250 ile bu hobiye başlamışım.Çünkü 26 jantın ve dağ bisikletinin tarzıma uygun olmadığını anladım.28 jant,kilitlemeli ön maşalı şehir bisikleti arayışına girdim.Listemde Ktm life track ve meridanın crossway 100 d modeli bulunuyordu.Diğer markaların ne yazıkki boyuma(1.84 cm) uygun olan ölçülerini bulamadım.2013 modelleri de açıkçası bekleyemedim:)İki bisikleti de inceleme fırsatı buldum.Ancak meridanın özellikle kadro işçiliği ve kadro yapısı çok hoşuma gitti.Dün de meridanın karşıyakadaki bayiinden crossway 100 d modelini satın aldım.Bisikletin akıcılığını görünce iyi ki de almışım dedim.Belki ileride vites sayısını 27 veya 30 yapabilir ve alivio olan aktarıyıcı daha yüksek modele çıkartabilirim ancak şimdilik bu özelliklerle idare edip tecrübe kazanmaya bakıyorum.Şu aşamada henüz çok fazla binme fırsatım olmadı ama ileriki günlerde deneyimlerimi payşalacağım.Herkese keyifli ve kazasız sürüşler.

ÖNDER_TOKEL bunu beğendi.
  2. Onur Nas

Onur Nas Yeni Üye

Seviye:

ÖNDER_TOKEL bunu beğendi.
  3. ÖNDER_TOKEL

ÖNDER_TOKEL Yeni Üye

Seviye:
    güzel bir bisiklet almışsın.bende sedona 331 aldım.çok güzel bir bisiklet memnunum.ama meridalar daha da güzel ve pahalılar.ileride merida ile değiştirmeyi düşünüyorum. Güle güle kullan :)

4. Murat Ceyhan

Murat Ceyhan Aktif Üye

Seviye:
    ben de crossway 40 v dusunuyorum , ozellikle disk fren istemedigim icin bu modeli uygun bulmadim kendim icin , 40v ile arasinda ne farklar var donanim ve kadro acisindan ?

5. mehmetsunu

mehmetsunu İKONOKLAST

Bisiklet:
    Cube
    Seviye:
    Birde lastikleri slick lastik mesela continental sport contact olursa seni tutabilene aşkolsun

6. tolga akan

tolga akan Aktif Üye

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    Arkadasım benım de hosuma gıden cok guzel bır bısıklet almıssın.Dedıgın gıbı kullandıkca daha da memnun olacaksın.Trek 4500 kullanıyorum ama bu bısıkletı de tur ıcın degerlendırmıstım.Kazasız belasız guzel gunlerde kullanmanı dılerım.

7. Oguzhan.Pilgir

Oguzhan.Pilgir Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    bu bisikletten kullanan arkadaşlarım var, gerçekten çok iyi bir bisiklet. güle güle kullanın.