Sonunda geldi Canyon

Özhan Akgöğ

Forum Bağımlısı
Tepki
1.107
Bisiklet
Diğer
şayet bi gün bu tacx i oculusla rift ile birleştirirlerse cidden insan eve hapsolur :) sanırım bunun üzerine uğraşıyolardır.

Scudo

engin özen

Aktif Üye
Tepki
127
Bisiklet
Cannondale
Tunc bey butun yazıları okudum. Gerçekten faydali bir baslik olmus. Gule gule kullanin. Cok guzel gorunuyor. Ben de cok emek vererek bir mtb toplamistim ve hakkini da veriyordum ama malesef calindi ve buyuk bir zevkimden mahrum kaldım son iki senedir. Şimdi heyecanla almanyadan aldigim yeni dag bisikletimi bekliyorum. Tabi yol bisikleti sahibi olmak da hep aklimda.. bu aralar bol bol arastirma yazilarini, forumdaki yorumlari karistiriyorum. Bu aralar cannondale super six sram red uzerinde karar kildim ama aero yol bisikletlerini de arastirmak istiyorum. Ozellikle cervelo s5 hakkinda cok yorumlar okudum.. artik caddebostan sahilde bisikleti kullanan arkadaslarla konusup bisikletleri deneyerek karar verecegim.. tırmanışı ve inisleri sevdigim icin super six daha uygun bana sanırım. Sram red icin yorumlariniz da olumlu. Bakalim hayirlisi..

Tunç Tuncay

Forum Bağımlısı
Tepki
828
İsim
Tunç Tuncay
Bisiklet
Canyon
@engin özen çalınması kötü olmuş. ben hiçbir yere bırakmıyorum biniyorum ve evimde salonda duruyor. boş bırakınca kaşla göz arasında affetmezler ülkemiz böyle malesef. neyse yeni gelen ile acısını çıkartırsınız bol bol .evet gayet güzel bir seçim cannondale. sramda sizi üzmez , ki yeni modelinin fren sistemi daha gelişmiş bendeki eski sram red e göre diye okumuştum. ama asıl ben sramın üzerinde çalıştığı kablosuz sistemi sabırsızlıkla bekliyorum. çııkınca almak niyetindeyim bakalım.

• Beğen
Tepkiler: İlker Karakuş

engin özen

Aktif Üye
Tepki
127
Bisiklet
Cannondale
Ben 2014 cannondale super six sram red dusunuyordum.. 2500 euro civari almanyada.. groupset olarak 2014 ile 2015 arasinda bildiginiz bir fark var mi acaba..

• Beğen

r.ezk

Forum Bağımlısı
Tepki
494
Bisiklet
Cube
@madmech

güzel kirlenmiş, aman yağur sonrası yerler kızak oluyor..
buarada temizliğini nasıl yapıyorsunuz?
carbon malzeme için parlaklık koruyucu kullanıyormusunuz finish de.

Tunç Tuncay

Forum Bağımlısı
Tepki
828
İsim
Tunç Tuncay
Bisiklet
Canyon
valla hortumla sabunla yıkıyorum sonra kuruluyorum. ama yağmurda binip çamur olunca biraz daha detay temizlikde yapmak gerekiyor zincir ve göbekleri temizleyip tekrar yağlamak gibi. valla zaten bisiklet mat siyah renk onu için zaten parlaklığı yok ama parlaklığı olan kadrolara ne yapılıypdur bilmiyorum.

• Beğen

mehmet ulaş

Forum Bağımlısı
Tepki
571
Bisiklet
Mosso
@madmech abi şunun jantlara aşığım ya sadece jant için alırım ya :) bide mat siyah 10 numara makina.

Tunç Tuncay

Forum Bağımlısı
Tepki
828
İsim
Tunç Tuncay
Bisiklet
Canyon
@mehmet ulaş Teşekkür ederim daha güzelleri senin olması dileğim ile... Bende Easton seviyorum MTB ye bile Easton taktım :)

• Beğen
Tepkiler: mehmet ulaş

fatihbugra

Üye
Tepki
44
İsim
Fatih GÜNEY
Bisiklet
Specialized
İnsanı zorla yol bisikletine sevkediyorsunuz ya keşke hibrit değil de yol alsaymışım :) zor ama aklımı başkası çelmez ise Canyon ilk sırada benim için

sinobjk

Forum Demirbaşı
Tepki
684
İsim
Sinan POLAT
Bisiklet
Canyon
canyon delirtti beni aliminyum 105 setlilerden başladım şu an karbon dura ace lere kadar geldim. biri benim olacak ama hangisi ve ne zaman ? ulen cocuk gibi heyecan yapıorum resmen bu konuda :D

İlker Karakuş

Daimi Üye
Tepki
79
Bisiklet
Canyon
Tunç bey bisikletiniz gerçekten çok güzel güle güle kazasız belasız kullanın . Bizde benim Canyonla Ankara yollarındaydık bu gün biraz önce geldim Kayseriye Almanya Konsolosluğuna bi ziyarette bulunduk kendisiyle :)

Tunç bey carbon kadrolarda, özellikle mat olanlarda bazı bölgelerde gölgelenme yada renk tonunda değişiklik gibi şeyler olabiliyor mu ?

Tunç Tuncay

Forum Bağımlısı
Tepki
828
İsim
Tunç Tuncay
Bisiklet
Canyon
@İlker Karakuş o zaten karbonun kendi yapısında mevcut özellikle sonradan olan bişey değil yani o karbon liflerinin örünmünden kaynaklı deseler görülebiliyor. benimkinde de var. sizin ne durumda kdv iade işi umarım halletmişsinizdir.

@sinobjk bisiklet her yaştan seven kişiye heyecan yaptırıyor , bende çok sevinmiştim alıp gelip topladığım zaman. hele birde beklenen Canyon ise :) şimdiden en kısa sürede istediğiniz modeline kavuşmanız dileklerimle...

EnginK.

Forum Bağımlısı
Tepki
1.536
Başlangıç
1978—79
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@İlker Karakuş Alman konsolosluğu ziyaretiniz vergi iadesiyle ilgili ne sonuç verdi İlker bey paylaşırsanız memnun oluruz...

• Beğen