Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Sonunda aldık.. Trek Fx 7.3 ''Lime Green''

Konu, 'Bisikletlerimizin Fotoğrafları' kısmında Mehmet Emin Özden tarafından paylaşıldı.

1. Mehmet Emin Özden

Mehmet Emin Özden Yeni Üye

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    Herkese selamlar :) 2015 Trek Fx 7.3 sayfasında birkaç fotoğraf paylaşmıştım ama sanırım forum kuralları gereği fotoğrafları burada paylaşırsam daha makbul olacak. Çoğu fotoğrafta renkler biraz soluk çıkmış, ışıktan olsa gerek.
    Bisiklet tutkusu bende çocukluktan beri vardı fakat yıllar sonra ilk defa tekrar başlama fırsatı buldum. Bu sebepten önemli bulduğunuz görüş ve önerilerinizi okumayı, tecrübelerinizden faydalanmayı çok isterim. Şimdiden herkese teşekkürler..
    [​IMG][/url][/IMG]
    [​IMG][/url][/IMG]
    [​IMG][/url][/IMG]
    [​IMG][/url][/IMG]
    [​IMG][/url][/IMG]
    [​IMG][/url][/IMG]
    [​IMG][/url][/IMG]
    [​IMG][/url][/IMG]
    [​IMG][/url][/IMG]
    [​IMG][/url][/IMG]
    [​IMG][/url][/IMG]
    [​IMG][/url][/IMG]
    [​IMG][/url][/IMG]

2. Berke

Berke Road Bike Cyclist

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    Hayırlı olsun, rengi gerçekten çok canlı ancak sormak istediğim bir şey var 2015 Trek modelleri henüz çıkmadı hatta yayınlanmadı bile 2015 olduğuna emin misiniz?

3. M.Cevat Bayhan

M.Cevat Bayhan Forum Bağımlısı

Adı:
    Cevat Bayhan
    Bisiklet:
    Corratec
    Seviye:
    Güzel bisiklet. Ben de almayı düşünüyorum; deneyimlerinizi paylaşırsanız sevinirim. Güle güle kullanın...

4. mevlutyuceldinc

mevlutyuceldinc Aktif Üye

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Rengi gerçekten çok hoş güle güle kullanın.

5. Melih Çolak

Melih Çolak Cyclist ♥

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    hayırlı olsun bisikletin rengi çok hoş beyaz sele beyaz elcik beyaz su matarası alırsanız bisiklet dahada güzelleşicek :)

6. Emre Yönlüer

Emre Yönlüer Onursal Üye

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    Bluetooth koymuşlar...:eek:ha:

7. YüzSürKoş

YüzSürKoş Onursal Üye

Seviye:
    Mehmet abı bısıkletın hayırlısı olsun .Forumda Bursalı abılerımızın artması guzel. Eğer akşamları ıftardan sonra musaıtsen kendı aramızda turluyoruz . kucuk bır gup olusturma cabasındayız. Osmangazı de geıyoruz http://www.bisikletforum.com/showthread.php?t=137068

8. Mehmet Emin Özden

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    Teşekkür ederim. Evet internet sitelerinde yok fakat 2015 model olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim. Ben de 1-2 tane yabancı internet sitesinde görebildim ancak 2015 modellerini. Bir de Trek Türkiye ile bağlantıya geçtim, artık bayilere de yavaş yavaş gelmeye başlamıştır yeni modeller. Ben Eskişehir Sporex'e geldiğinin ertesi günü yani pazar ünü gittim aldım. İrtibat kurmanız halinde bilgilendirileceğinizi düşünüyorum :)

Teşekkür ederim Cevat Abi, zamanla deneyimlerimi paylaşmayı ben de istiyorum. Şimdilik araştırmalarımdan edindiğim bilgi birikimiyle size tavsiye edebilirim ancak :)

Çok teşekkür ederim :)

9. Mehmet Emin Özden

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    Evet beyaz da çok güzel olacak ama daha kolay tedarik ederim diye siyah aksesuar mı alsam diye düşünüyordum :)

Hocam bluetooth olayını bi üyemiz sağolsun paylaştı. Oraya satın almamız gereken bi aparat var Bontrager Duotrap adında bir dijital sensör. Oraya aparatı taktıktan sonra kablosuz km saati gibi ANT+ uyumlu cihazları bisikletle eşleştirmiş oluyoruz.

İftardan sonra müsaitim kardeşim ben de gezmeyi çok isterim fakat şimdilik kondisyonum ve kaskım olmadığı için katılabilir miyim bilmiyorum. Detaylı olarak konuşabiliriz özelden.

Emre Yönlüer ve YüzSürKoş bunu beğendi.
  10. GiciK eRay ADALI

GiciK eRay ADALI Forum Bağımlısı

Seviye:
    Trek canlı renklerini mtb'lerde kullanırdı (özellikle bu yeşili siyah ile birlikte 4300de kullanmıstı) ve FX serisine daha agır renkler kullanırdı (mat siyah parlement mavisi, bordo gibi).. Gercekten farklı bir çizgi olmuş, daha asi olmuş bu yeni model.. güle güle kazasız belasız kullanmanız dilegiyle..
    .
    Bildigim kadarıyla fx7.3lerdeki gidon normal bir gidondan farklı olarak elcik altında (gidonun elcige denk gelen kısmında) dolgu olması ile biliniyor.. Elcikleriniz bu sebeple rahattır. Yani konfor acısından degistirme ihtiyacı duymayabilirsiniz.. Tabi bu sadece fikir.. Eger elcik degistirecekseniz, degistirmeden once bu durumun elcik seciminde dikkat etmeniz gerekecek bir nokta olup olmadıgını bisikleti temin ettiginiz yere bir danısmanızı öneririm.
    Satellite Plus IsoZone and inForm Satellite
    .
    .
    Tekrardan hayırlı olsun.. Bol pedallı günler dilerim

Mehmet Emin Özden bunu beğendi.
  11. Mehmet Emin Özden

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    Teşekkür ederim Eray abi. Senin de dediğin gibi elcikten çok çok memnunum. Elime tam oturuyor, özellikle aşağıya doğru gelen çıkıntı avuç içinin kenarlarını da kapatıyor. Bir de elciğin içi jelli olduğu için uzun yollarda büyük rahatlık sağlayacağını, bu elciği sonradan tedarik etmek istersem 140 euro olduğunu söyledi satıcı. Bu sebepten değiştirmeyi pek düşünmüyorum :)

12. SerkanH

SerkanH Onursal Üye

Adı:
    Serkan
    Bisiklet:
    Canyon
    Seviye:
    Hayırlı olsun. Güle güle kullanın.

13. Berke

Berke Road Bike Cyclist

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    500 metre uzağımda Trek distribütörü var bugün oradaydım henüz 2015 model görmeyince mağazada sorayım dedim ilginize teşekkürler. :)

14. Mehmet Emin Özden

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    Berke bunu beğendi.
  15. Hasan Saylık

Hasan Saylık Onursal Üye

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Distrübütöre gelmiş mi bisiklet ? Yani istanbul da var mı ? İStanbul da yoksa Eskişehir'e nasıl gelmiş. :) Alaaddin bisiklet dışında dağıtıcısı yok diye biliyorum . Hayırlı olsun tekrardan.

16. Mehmet Emin Özden

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    Türkiye'ye geldiğini biliyorum ama tam olarak kimlere geldi şu an onu bilmiyorum. Ben izlediğim yolu anlatayım, aydınlatıcı olur sanırım. Ben normalde 2014 model satın alacaktım, 2015'lerin çıktığından haberim yoktu. Her yeri telefonla aramaya başladım, önce Bursa'dan birkaç yeri aradım hiç satmadıklarını söylediler. Ankara Güngörler Bisiklet'i aradım ellerinde hiç 20'' kadro kalmadığını, yeni modellerin ağustos ortasında geleceğini söylediler, sonra Eskişehir Sporex'i aradım, o da ellerinde hiç kalmadığını ama 1 haftaya 2015'lerin geleceğini söyledi. Öyle söyleyince ben de umutlandım. Daha sonra Bahar Bisiklet'i aradım, Bahar Bisiklet'in iletişim bilgilerine de Alatin.com'un sitesinden eriştim onu da söyleyeyim. Onları aradım direk hiç kalmadı dediler tam kapatacaktı ki abi ben kimi arayayım herkes kalmadı diyor kimle muhatap olayım ben dedim, bana bi numara verdi burayı ara dedi. Ben de orayı aradım zaten telefonu direk ''Trek'' diyerek açtılar, konuşmamız neticesinde 2015 modellerin geldiğini ama henüz daha bayilere bile dağıtılmadığını öğrendim. Sonrasında da zaten cumartesi günü sporex benim telefonumu almıştı gelince haber vermek için, aradılar ben de pazar günü gidip satın aldım. Biraz uzun oldu ama bi nevi bisikletin alınmadan önceki hikayesini de anlatmış oldum :)

GiciK eRay ADALI bunu beğendi.
  17. Oktay Sencan

Oktay Sencan Üye

Seviye:
    Çok güzel görünüyor :) Hayırlı olsun kazasız sürüşler dilerim...