Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Sonisphere 2011

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında ateze tarafından paylaşıldı.

1. ateze

ateze Kıdemli Üye

Seviye:

Bu yıl biraz mekan sorunu olacak gibi görünüyor. Üstelik tek gün olması biraz sinir bozucu ama yine de kaçmaz bu şölen :in:
    http://tr.sonispherefestivals.com/

2. Adem Tırpancı

Adem Tırpancı Yeni Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Geçen sene Rammstein geldi ama gidemedim işten dolayı. :( Bir daha ne zaman gelir Allah bilir.

muharrem çavuşoğlu, ateze ve Deniz bunu beğendi.
  3. Ahmet Gürkan

Ahmet Gürkan Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Iron Maiden tek başına herşeye bedel, ama geçen seneki gibi 3 güne yayılan hergün bir büyük grubun sahne aldığı bir stadyum etkinliği olmaması üzücü... 16000 bilet satışa sunulmuş, Maiden ve Alice Cooper için az bir kontenjan, o mekan fazlasını da kaldırmaz zaten... Deyim yerindeyse kıç kadar bir yer... Büyüttük yeniledik falan diyorlar ama ne kadar büyütebilecek ki orayı! 50000 kişiyi alacak kadar büyütemezler elbette... Organizatör firma bu sene Bon Jovi'ye harcadı paraları herhalde, Sonisphere için pintilik yapmış biraz... ya da Maiden çok para istedi ancak onlara yetti paraları :) geçen seneki festival kadar çok grup çıkmıyor... Geçen sene neydi öyle ya! Rammstein+Big Four+Manowar... peh peh peh...

ateze bunu beğendi.
  4. İbrahim Aslanhan

İbrahim Aslanhan Onursal Üye

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Iron Maiden güzel bir grup. Eskiden çok dinlerdim. diskografisi fln vardı bende. Ama artık pek dinlemiyorum tek tük parçalarını ancak.

Ama söz konusu konser olunca duru mdeğişir tabiki. Konserin tadı bambaşkadır. Geçen yıl Temmuz 22'de The Cranberries geldi ona gittim. Gerçekten şahaneydi. Nişantaşı küçükçiftlik park alan da güzeldi. Konserleri herkese tavsiye ederim dogrusu fırsat yaratıp gidebilirseniz güzel olur cidden.

ateze bunu beğendi.
  5. krankmili

krankmili Onursal Üye

Seviye:
    Festival diyince akla 3-4 gün gelir. Bu tek günlük. Keşke hiç değilse 2 günlük olsaymış. Bence tadına doyulamayacak.

ateze bunu beğendi.
  6. norep

norep Yeni Üye

Seviye:
    lunaparkın da konser alanına dahil edileceğini duydum ama ne kadar doğru bilmiyorum.

7. Gokhan Arikan

Gokhan Arikan Aktif Üye

Seviye:
    Böyle organizasyonları gördükçe içim gidiyor.Ama mesafe ve maddi sorunlar benim için önemli engeller...

8. Kerem Mercan

Kerem Mercan Kıdemli Üye

Seviye:
    her nekadar biletini alamasak da :) alırım biramı giderim çimenlere ınflames ve ıron maıden ımı paşa paşa dinlerim yaaa :D eşlik etmek isteyen arkadaşlar varsa pedallayarak bile gidebiliriz :D