Sonisphere 2011

ateze

Daimi Üye
Tepki
297
http://tr.sonispherefestivals.com/wp-content/uploads/2011/03/Sonisphere-Turkey-2011450.png

Bu yıl biraz mekan sorunu olacak gibi görünüyor. Üstelik tek gün olması biraz sinir bozucu ama yine de kaçmaz bu şölen :in:
(link)

Scudo

Ahmet Gürkan

Daimi Üye
Tepki
328
Bisiklet
Sedona
Iron Maiden tek başına herşeye bedel, ama geçen seneki gibi 3 güne yayılan hergün bir büyük grubun sahne aldığı bir stadyum etkinliği olmaması üzücü... 16000 bilet satışa sunulmuş, Maiden ve Alice Cooper için az bir kontenjan, o mekan fazlasını da kaldırmaz zaten... Deyim yerindeyse kıç kadar bir yer... Büyüttük yeniledik falan diyorlar ama ne kadar büyütebilecek ki orayı! 50000 kişiyi alacak kadar büyütemezler elbette... Organizatör firma bu sene Bon Jovi'ye harcadı paraları herhalde, Sonisphere için pintilik yapmış biraz... ya da Maiden çok para istedi ancak onlara yetti paraları :) geçen seneki festival kadar çok grup çıkmıyor... Geçen sene neydi öyle ya! Rammstein+Big Four+Manowar... peh peh peh...

• Beğen
Tepkiler: ateze

İbrahim Aslanhan

Forum Bağımlısı
Tepki
814
Bisiklet
Scott
Iron Maiden güzel bir grup. Eskiden çok dinlerdim. diskografisi fln vardı bende. Ama artık pek dinlemiyorum tek tük parçalarını ancak.

Ama söz konusu konser olunca duru mdeğişir tabiki. Konserin tadı bambaşkadır. Geçen yıl Temmuz 22'de The Cranberries geldi ona gittim. Gerçekten şahaneydi. Nişantaşı küçükçiftlik park alan da güzeldi. Konserleri herkese tavsiye ederim dogrusu fırsat yaratıp gidebilirseniz güzel olur cidden.

• Beğen

krankmili

Forum Bağımlısı
Tepki
2.445
Festival diyince akla 3-4 gün gelir. Bu tek günlük. Keşke hiç değilse 2 günlük olsaymış. Bence tadına doyulamayacak.

• Beğen

norep

Üye
Tepki
37
lunaparkın da konser alanına dahil edileceğini duydum ama ne kadar doğru bilmiyorum.

Gokhan Arikan

Aktif Üye
Tepki
157
Böyle organizasyonları gördükçe içim gidiyor.Ama mesafe ve maddi sorunlar benim için önemli engeller...

Kerem Mercan

Daimi Üye
Tepki
65
her nekadar biletini alamasak da :) alırım biramı giderim çimenlere ınflames ve ıron maıden ımı paşa paşa dinlerim yaaa :D eşlik etmek isteyen arkadaşlar varsa pedallayarak bile gidebiliriz :D