Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

son soruum...alıyorum

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında ozgur_jeo tarafından paylaşıldı.

1. ozgur_jeo

ozgur_jeo Aktif Üye

Seviye:
    arkadaşlar merida tfs100v mi yoksa scott aspect 50 mi ikiside aynı para üstündeki kompenatlar olarak merida daa üstün ama kadronun güzelliğiyle scott kendini çok beğendiriyorr...

2. Serdar TEBER

Serdar TEBER Bisikletkolik

Seviye:
    Hoşuna gideni al derim ben. Ama donanım farkı da önemli. Bisikletlerin ikisi de hoşuna gidiyorsa üst donanımlıyı al, yoksa canının çektiğini al. :)

3. MertSayın

MertSayın Kıdemli Üye

Seviye:
    Estetik te önemli bir konu.. Şahsen Merida kadrolarındaki o yeşil flame deseni hiç mi hiç beğenmiyorum :) Tabi zevkler ve renkler konusu yani :)

4. Önder Tarım

Önder Tarım Onursal Üye

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    jackal sen turlara bianchi aspid ile gelen arkadaş mıydın? Scott kadroları gerçekten çok güzel ama Merida da boru değil.Merida tfs 100v'nin fiyatı 750 ytl Scott da 390 €.Bana sorarsan heralde Merida'yı seçerdim ama sonuçta tercih senin.İkisi de hoş ikisinden de memnun kalırsın.Gönlüne yatanı al derim.

5. ateze

ateze Kıdemli Üye

Seviye:
    Uzun yol, tur yapıcam dıyorsan Merida'yı, arazıde daha fazla kullanırım diyorsan Scott'ı al, kadro acıları farklı, Merida bıraz City Bike'a kaymış ama Scott Mtb'ye daha yakın, tabi uzun yolda da guzel ve rahat olur. Secim kullanımı ne tarafa yonlendırecegıne baglı. İkisi de cok tatlı bisikletler. Şimdiden hayırlı olsun diyelim.