Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Son sedona reklamı hakkında

Konu, 'Site Hakkında Genel Konular' kısmında bisikletcanavari tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. bisikletcanavari

bisikletcanavari Onursal Üye

Seviye:
    Arkadaşlar bu son sedona reklamı beni biraz sinir etmeye başladı.Bilmiyorum sizde durum nası.Her sayfa açıldığında gözümün içine sokulmasının ne manası var.O küçücük ''kapat'' butonuna her sayfa değiştirdiğimde basmak zorundamıyım? Bir süre sonra cidden hoş olmuyor bu reklam.Kenarda kayar vaziyette olabilirdi fakat tüm ekranı kaplıyor ve sayfayı aşağı indirsem bile o peşimde :( HAni böyle bilmediğiniz bir sayfaya girersinizde bir sürü reklam bannerları olur kenarlardan sayfalar açılır isteğiniz dışı.Aynen öyle olmuş şimdi.Bisikletforumun böyle olmaması gerekir diye düşünüyorum.Lütfen reklam konumlarına biraz daha özen gösterelim ;)

2. hulyaars

hulyaars Forum Demirbaşı

Seviye:
    reklamın amacına ulaşması fazlasıyla görünür olmasıyla ilşkilidir.Doğru yada yanlış aksi taktirde kimse reklamlar için okadar yüklü maliyetler ayırmaz...

3. Tuğrul

Tuğrul Onursal Üye

Seviye:
    Forumun sürerekliliği için reklam almak zorundayız.Bant genişliğimiz sürekli artıyor.Dolayısı ile maliyetlerimiz de sürekli artıyor.Rahatsız oluyorsanız,reklam bannerini kapatınız.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.