Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Son numaram... Kask Kamerası :-) !!!

Konu, 'Şehirlerarası Gezi ve Tur Makaleleri-Fotoğrafları' kısmında nikto tarafından paylaşıldı.

1. nikto

nikto Aktif Üye

Seviye:
    slm kanadada kask kameralı samsung camcorderı turkiye fiyatının yarısına getirttim.. :)
    http://www.samsungsportscamcorder.com

Hirvatistan turundan artık resim degil video da getirecegim insallah...

biletler cebimde... artık bir tek diz kapagımdaki 8 dikislik yarıgin iyilesmesini bekliyorum... :) (bisiklette olmadı vapura kosarken dustum. once 5 dış 2 içi dikiş attılar sonra tutmadı 8e cikti 10 gun icinde alınacak. agırlık calisiyorum yatakta. 22 haziranda kısmetse yolcuyuz...

herkese sevgiler...

kişisel sitem : www.geziyorum.net

fotolar dolu valla :)

EMRE

2. Altu

Altu Üye

Seviye:
    hahaha biz de yapmıştık ama bildiğin el kamerasını sünger vasıtasıyla kaska bağlamıştık..çok komik bir görüntüydü ama işe yaramıştı..tabi uzun bir turda kafanın sol tarafında bir ağırlık ve komik bir görüntüyle gitmek...hele hele ülke dışında bir yere gidiyorsan, kesin türk olduğunu anlarlar :D

geçmiş olsun ve şimdiden iyi yolculuklar iyi eğlenceler dilerim..

3. nikto

nikto Aktif Üye

Seviye:
    cok saol altu... kucuk hafif bir alet. kamera kibrit kutusundan hallice. ana kamera ise kucuk bir cep telefonu kadar.. ilginc bir alet. cekim testi yaptım. muhtesem degil ama fonksiyonalite, kucukluk, hafiflik, mp3 calması 1 gb hafızası olması, ses kaydı foto cekme gibi tatildeki tum isleri yapacak olması guzel

selamlar

4. Natural_animal

Natural_animal Kıdemli Üye

Seviye:
    Dostum geçmiş olsun. Sana bir sorum olacak kamerayı nereden teğmin edeceksin? Türkiye de satılmaya başladı mı?

5. ThePoorWanderer

ThePoorWanderer Aktif Üye

Seviye:
    circuit city'de 570$

aynı ürün amazon'da 499$

Bu ürünü kullanan kişilerin yorumları:
    Mac uyumlu olduğu yazmasına rağmen, bu ürün mac uyumlu değil. Çektiği sabit resimlerin kalitesi çok düşük. Normal bir cep telefonundan çekilmiş görüntü gibi. Bir de rüzgar sesi çok çıkıyor ve asıl sesin duyulma seviyesini düşürüyor.
    Bunlar olumsuz yorumlar ama kullananlar genelde memnunlar.Yani orta derece bir kullanım için uygun olabilir.

6. İLKER TAŞ

İLKER TAŞ SPECİALİZED. S-WORKS M5 HARDTRAİLL ALL......

Adı:
    İLKER
    Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    sana acil şifalar ve geçmiş olsun ve kazasız belesız yolculuklar dilerim dönüşte fotolar ve yazıları bekliyoruz umarım zevkli ve eğlenceli gecer

7. İLKER TAŞ

İLKER TAŞ SPECİALİZED. S-WORKS M5 HARDTRAİLL ALL......

Adı:
    İLKER
    Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    merhaba ben ilker benim bir sorum olacak sana ben kayseriliyim senle hemşeriyiz benim merak ettiğim acaba kayseride bisikletle profesyonnel olarak ilgilenen arkadaşlarımız vvarmı ben istanbuldayım 2 senede bir gidiyorum kayseriye ama şu ana kadar hiç rastlamadım

8. ThePoorWanderer

ThePoorWanderer Aktif Üye

Seviye:
    Bizim Üniversite'de benden başka iki hoca daha var. Bir de Migros'un müdürü var. Çok pahalı bir bisiklet kullanıyor. Kayseri'den Yahyalı'daki Kapuzbaşı Şelalerine gidebiliyoruz mesela. Rotayı biliyorsan, zorluğunun da bilincindesinizdir. Bu yazki amacımız Erciyes'e, çıkabildiğimiz kadar yükseğe bisikletle çıkmak.

9. çağatay_çankaya

çağatay_çankaya Onursal Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    bende gidonuna kamera sabitleyeceğim...ama sadece şehir içi çekimlerinde güzel olur arazide OFFSSS