Son Hali ile JBC PRO 6980 Gr.

Tepki
58
sizi tebrik ediyorum gercekten cok güzel ve başarılı işler yapıyorsun mükemmel parcalar hatta kusursuz bir üretim ürünlerinizden bir kacını incelem fırsatı buldum süper bir işcilik ve kalite sizi tebrik ediyorum

• Beğen
Tepkiler: İdris ACA
Scudo
Tepki
61
Önelikle tabiki tebrikler, fiyakalı ve yakışıklı bir bisiklet olmuş, ben özellikle gidon u cok begendim, ama merak ettiğim bir soru var, Sele hiç acıtmıyormu :) Ben de Terrry jel F55 var, ki uzun oturumluk icin tasarlanmış filan filan, sizin sele yi görünce bir an ağrılı günler aklıma geldi :) Ama sorum ciddi, uzun turlarda nedir acı durumu (reha muhtar gibi oldu ise özür) :)

• Beğen

İdris ACA

Forum Bağımlısı
Tepki
1.425
Tekrar teşekkürler arkadaşlar..

Sele konusunda haklısınız...Selenin oldukça sert bir yapısı var,ve alışana kadar rahatsız ediyor haliyle..93 gr olması sebebiyle okadarına da katlanıyoruz artık.:)

Tepki
65
ikitanesi bile benim bisikletten hafif :) taşdığımız yük çok farklı üstadım... buna tecrübenin mükafatı deniyor olsa gerek.
elinize sağlık harika bir bisiklet olmuş. güle güle kullanın

• Beğen

recep24ank

Forum Bağımlısı
Tepki
4.634
İsim
Recep Eşref ÇINAR
Bisiklet
Carraro
böyle bir bisikletimiz olması için ortalama ne kadar bütce gerekir

• Beğen

İdris ACA

Forum Bağımlısı
Tepki
1.425
Değerli yorumlarınız için teşekkürler arkadaşlar..

Recep bey,bu bisikletin tüm parçaları hazır satılan ürünlerden oluşmadığı için(Sonradan modifiye edilen ve özel üretilen parçalar bulunduğundan) Belirli bir Maliyet/Fiyat belirtmek çok yanlış olur.

Selamlar.

Atahan Akıllı

Forum Bağımlısı
Tepki
647
idris abi birşey sorucam affına sığınarak. neden maxlite 285 değilde 310. madem gramlarla oynuyoruz 50 gr ciddi bir rakam olsa gerek :)

muratcodek

Forum Demirbaşı
Tepki
156
İsim
Murat
Başlangıç
1996—97
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
abi ne diyeyim kuyumcu gıbısın :D gramajlarla calısıyosun altından daha degerlı bısey var elınde :) maşallah dıyorum mukemmel bı makıne çok emek harcanmış belli.. kazasız belasız sürüşler diliyorum:))

• Beğen

recep24ank

Forum Bağımlısı
Tepki
4.634
İsim
Recep Eşref ÇINAR
Bisiklet
Carraro
o zaman orta dereceli bir 7-8 kg bisikletin ortalama maliyeti ne kadar olur veya bu resimdeki bisikletin aynısını almaya kalksak ne kadar bütcemiz olması gerekir ortalama saygılar. elimdekini satıp böyle birşeyler düşünüyorum o yüzden soruyorum.

• Beğen

ermanatasoy

Forum Bağımlısı
Tepki
778
İdris bey bisikletiniz her anlamda harika.. kazasız belasız bol km dilerim... yaptıklarınız çalışmalarınız gurur verici bu konudada yürekten tebrik ediyorum sizi...

• Beğen

İdris ACA

Forum Bağımlısı
Tepki
1.425
Çok teşekkürler arkadaşlar,

Daha iyileri sizlerin olsun.Atahan dış lastik konusunda haklısın,ancak şu an değişmesi gereken daha çok parça var.Final ağırlık bu değil benim için..Bu yüzden pek acele etmiyorum.

Selamlar.