Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Son anda atlatılan büyük kaza

Konu, 'Bisiklet Kaza Haberleri' kısmında kemalkeskin tarafından paylaşıldı.

1. kemalkeskin

kemalkeskin Aktif Üye

Adı:
    Kemal Keskin
    Bisiklet:
    Diğer
    Seviye:
    Dün gece arkadaşımla uzun bir tur sonrası biraz ara yollara girdik ve kaybolduk sayilir bir ara cadde gibi bir yere cikacakken arkadan köpek kovaladı bizde bir anda hizlandik arkadaş önümdeydi caddenin tam ortasına cikti (herhalde düz gitmek istedi) o sıra soldan bir taksi hizla geldi ve frene basti karsidan başka bir araba daha geldi frene basti arkadasim tam ortada kaldi ve frene basit ben de taksiye çarpmamak için frene bastim ve çok büyük bir kazayi Atlantik. Taksi durmasaydi arkadaşim şuan hastanede olabilirdi.
    Taksici inip şerefsizler flan diye saydirmaya başladi biz özür dilememize rağmen sovdu belki bizim bir hatamiz olabilir ve isteyerek yapilmayan bir hata ama kendiside çok gizli geliyordu. Geçmiş olsun kardeşim ne oldu biseyin var mi demek yerine boyle davranması bizi gerçekten sinirlendirdi.
    Son olarak bu köpek kovalamalarina sonuç yok mu ya ben neyse ama arkadaş acayip korkuyo durmuyor bile direk basip gidiyor sekil a :D sizinde boyle atlattiginiz kazalariniz tecrübelerinin varsa yazip bizi aydınlata bilirsiniz :D

2. xxxxxxxxxxxxxxxx

xxxxxxxxxxxxxxxx Forum Bağımlısı

Seviye:
    Ya bisikletten inip koşarak kovalayacaksınız(ben öyle yapıyorum) ya da takmayacaksınız.. Bazen bisikleti üzerine sürdüğümde oluyor ama dar yerlerde hep arkama geçiyor çakallar. :)

İhsnn_zyvl ve kemalkeskin bunu beğendi.
  3. Batu54

Batu54 Aktif Üye

Adı:
    Batuhan
    Seviye:
    Bence taksicinin bu tavrı eğer vurup arkadaşına zarar gelmesi durumunda kendi içinde yaşıcağı üzüntüye bağlı diye bakıyorum tabi siz özür diledikten sonrada sövmesinde haklısınız ama gece gece adamda birden adrenalin patlaması yaşamıştır , büyük bi kazadan dönmüşsünüz geçmiş olsun Allah bidaha yaşatmasın .

kemalkeskin bunu beğendi.
  4. D.Mustafa

D.Mustafa Bisikletkolik

Seviye:
    10 liraya biber gazı alın, Tamam hayvana işkence etmeyin ama uzaktan sıkın zaten koku alma duyuları gelişmiş olacağı için sizden uzaklaşacaklardır diye düşünüyorum, denemedim bizim burada köpekler biraz rahat keyiflerini bozmuyorlar pek :rolleyes::D

aycan turan ve kemalkeskin bunu beğendi.
  5. kemalkeskin

kemalkeskin Aktif Üye

Adı:
    Kemal Keskin
    Bisiklet:
    Diğer
    Seviye:
    @Batu54 inşallah korkusu bile yeter
    @pohuman ben de normalde yavaşca sürmeye devam ediyorum ama 2 gün üst üste çok kopek saldirinca panik olmaya basladik
    @D.Mustafa fikir çok iyi birdahakine toma sürmeyi düşünüyorum :D

6. Yusufclp

Yusufclp Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Dahon
    Seviye:
    Geçen perşembe 35 km tur yaptım tek başıma. 20 den fazla bazen tek bazen 3-4lü gurup halinde köpekle karşılaştım. 1 tanesi bile ağzını açıp hav demedi. Bana niye denk gelmez kovalayan bir köpek anlamıyorum.
    Geçmiş olsun.