Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Soma için formalar 30tl olsun

Konu, 'Site Hakkında Genel Konular' kısmında Hamit E. tarafından paylaşıldı.

1. Hamit E.

Hamit E. Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Mosso
    Seviye:
    arkadaşlar olay herkesçe biliniyor zaten.
    alan aldı daha alacak olanlar var. formalar şu andan itibaren 30 tl olsun. gideni yerine koyamayız belki ancak oradaki ailelere küçükte olsa bir yardım yapabiliriz.

BFOkuru bunu beğendi.
  2. MehmetAliB.

MehmetAliB. VivaVelo

Seviye:
    Bana uyar. 35'te uyar 40'ta uyar. Mühim olan insanlık.
    Bu işte kararı verecek olan yönetim yanlız. Ve pek de kolay değil. Verilecek yer kişi olamaz örneğin. Dernek gibi tüzel kişilik veya valilik gibi kurum olmalı. Vs.

BFOkuru bunu beğendi.
  3. Erdal YILMAZ

Erdal YILMAZ Onursal Üye

Bisiklet:
    Canyon
    Seviye:
    Yardım için hesap numarası açılırsa daha iyi olacağını düşünüyorum. Daha fazla yardım yapmak isteyenler mutlaka olacaktır.

Tahir Keskin bunu beğendi.
  4. Hamit E.

Hamit E. Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Mosso
    Seviye:
    haklısınız bir prosedür vardır muhakkak ancak ilk olarak bu geldi aklıma. toplanan para erzak vb olarak şeklinde de ulaştırılabilir.

delta bisiklet ve bisiklet forum ismiyle oradaki arkadaşlara yardım olabilir. delta bisikletin isminin geçmesi pek hoş olmayabilir belki krizi fırsata çeviriyor gibi olmasın. ama kurumsallığını kullanıp yardım dağıtım işini daha iyi yapabilir

5. ulas

ulas Admin

Bisiklet:
    Geotech
    Seviye:
    Değerli Arkadaşlar,

Bu anlamlı düşünceleriniz çok güzel fakat bu tip bir durumda hassas olmak gerekiyor. Bundan dolayı sadece üzüntümüzü dile getirmek ve onların acısını onlarla yaşamaktan başka bir şey yapamayız. Acımız çok ama çok büyük. Bilsek ki bir can daha kurtulacak her şeyi feda ederiz.

6. Hamit E.

Hamit E. Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Mosso
    Seviye:
    ulaş bey çekimser durmakta haklısınız sonuçta federasyon dernek vb değilsiniz ki makbuz karşılığı toplayabilesiniz.
    inanın diğer yardım kuruluşlarından daha çok güveniyorum buraya. sms atıp 5-10 tl bağış çok rahat yapılır. ancak buradan yapmak bisiklet ile yapmak daha güzel olur diye düşündüm.

7. S.Araz

S.Araz Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Formalar değilde ayrıca bir hesap açılarak yardım yapılması daha uygun olur bence.

8. MehmetAliB.

MehmetAliB. VivaVelo

Seviye:
    Bakınız bu işin prosedürü vardır. X kişisi Y bankasında Z olayı için rastgele para toplayamaz. Yakında televizyonlarda yardım hesapları açıklanacaktır. Bu iş için ilgili kuruluşlar harekete geçecektir. O zaman maddi yardımlarımızı yaparız.

Uğur S. bunu beğendi.
  9. Hamit E.

Hamit E. Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Mosso
    Seviye:
    haklısınız kişisel oldumu iş vurguna girer. ben bisiklet teması altında bu işi yapabiliriz diye düşündüm.

ya böyle sağlıklı genç insanların ani vefatları çok kötü :(

10. MehmetAliB.

MehmetAliB. VivaVelo

Seviye:
    ...... :( :(

11. ulas

ulas Admin

Bisiklet:
    Geotech
    Seviye:
    Forum Ailesi olarak duygularımız ve yapmak istediklerimiz dışarıdan farklı anlaşılabilir. Bu adamlar reklam peşinde diyebilir. Bundan dolayı bu tip konularda hassas davranmak gerekiyor. Kan aranıyor olsa kanımızın son damlasına kadar verelim. İşin içine para girince ki görüyorum medyada bu acı durumun arkasına sığınarak reklam yapan kurum ve kuruluşlar var. Yada öyle anlaşılıyorlar. Biz bu duruma düşmemeliyiz. Yardım etmek isteyen gizli yardım yapmalı. Yürekleri yanan aileler belli. İsimleri adresleri belli. Kendi adımıza söylüyorum üzerimize düşeni fazlasıyla yapacağız. Ama sizin dediğiniz yollarla değil. Depremlerde hayatını kaybeden yürekler halen alev alev. Şimdi ise başka yürekler yanıyor. Ne güzel ki yurdum insanı bu acıları kendi acıları gibi yaşıyor. En çok bunu seviyorum işte. Acımızı ortak yaşıyoruz.

Kudret Kurtcebe, MehmetAliB. ve Hamit E. bunu beğendi.