Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

solar powerbank

Konu, 'Genel Bisiklet Konuları' kısmında Bahadır Aktaş tarafından paylaşıldı.

1. Bahadır Aktaş

Bahadır Aktaş Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    ebay dan aldığım solar powerbank geldi oldukça kaliteli solar ve usb ile dolum yapılabiliyor kapasitesi 5000mah, 2 adet samsung s4 u rahatlıkla hızlı sekılde doldurabılıyor malzeme kalitesi güzel yanında sarj için gerekli aparatlar ve kancasıyla beraber geliyor. f/p açısından iyi bir ürün

basri bunu beğendi.
  2. evrenozbilen

evrenozbilen Velocity216

Adı:
    Evren
    Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Bir de link ekleseydiniz tadından yenmezdi hocam. Teşekkürler.

3. mehmetsunu

mehmetsunu İKONOKLAST

Bisiklet:
    Cube
    Seviye:
    Bisikletsever dostum bu alet solar konumdayken nasıl çalışıyor.
    Kaç saatte şarj ediyor. (örneğin bir S4 ü)
    Solar konumdayken işleyişi nasıl. Bir bataryayımı dolduruyor yoksa doğrudan şarjmı yapıyor.
    Bu ürün tableti, foto. mak.şarj edebilirmi
    Birde ürüne ilişkin bir link verirseniz sevinirim

4. Uğur Sabuncu

Uğur Sabuncu Forum Demirbaşı

Adı:
    Uğur Sabuncu
    Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Satış linkini paylaşırsanız sevinirim

5. Bahadır Aktaş

Bahadır Aktaş Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    mehmetsunu bunu beğendi.
  6. Kadir Volkan DEMİRTAŞ

Kadir Volkan DEMİRTAŞ Yeni Üye

selam arkadaşlar bende almayı düşünmüştüm solar powe bank hemde 14000 Mah lik sonra bu düşünceden vazgeçtim çünkü cihazın içinde lityum ion bataryalar var bu bataryalar aşırı ısındıgında içindeki hücreler ölüyor ve ömrü kısalıyor nedeni solar panel pilleri şarz ederken bi ısınma oluyor bu normal ama bisiklet üstünde sürekli güneş gören power bankın içindeki pillerde aşırı derce ısınma oluyor bi müddet sonra solar paneldeki pilleriniz şarz tutmamaya başlıyor bu yüzden piller panelden ayrı biyerde olmalı bisikletin direk güneş görmeyen biyerinde solar panel gidonda olmalı yani elinizin altında kontrol devreside pillerin yanın da bilmem anlatabildimmi ben şuan iki adet power bank aldım biri 10000 Mah digeride onayakın bunları direk akü olarak kullanıyorum yani bisikletim üzerindeki ses düzeni için radyolu usb girişli yüksek kalitede dışarı ses verbilen kendinden hapalörlü bir mp 3 çalarım var bu cihaz nokia bl 5-c batarya ile çalışıyordu ve şarzı çabuk bitiyordu bende içindeki pili çıkarıp direk şarz eder gibi power banka taktım ve baktım ki cihaz çalışıyor ve kullanımınıza göre 2 yada 3gün şarz etmeden müzük dinleyebiliyorum artı mp3 çaların aux girişine telofonumu baglayıp yolda seyir halindeyken eller serbest bi şekilde arama ve görüşme yapabiliyorum ayrıca telofondaki müzük çalarınızı açarsanız telofondaki müziklerinizi yüksek kalitede sesle dinliyorsunuz yada youtubdan film müzik dinlerken bu arada sizi arayan olursa telofonunuz destekliyorsa müzik kesiliyor çagrı otomatik olarak yada manuel cevaplandırılıp görüşme yapılabiliyor bu mp 3 çaları tabletinizde hatta akıllı telofonuzda yada lap topunuzda ses sitemi olarakta kullanabiliyorsunuz zaten laptop (taşınabilir dizüstü bilgi sayarınıza bu mp3 çaları usb girişinden data kablosuyla baglarsanız direk sessistemi olarak algılanıyor mp3 çaların digital ekranında pc yazıyor ve ses mp3 çalardan çıkıyor şimdi markasını yazayım GOLDMASTER usb sr142 denemenizi tavsiye ederim bisiklet için on numara ses düzeni 60kanal fm hafızasıda var

7. Migel

Migel Aktif Üye

Adı:
    Migel
    Bisiklet:
    KTM
    Seviye:
    Konu süper hortlamış :) İlk mesajdaki ürünün solar şarj özelliği neredeyse yoktur.İçindeki pil ise 4000 mah gücündedir.Ayrıntılı ölçmedim lakin söktüğünüzde pilin üstünde yazan değer o :)Bu üründen ilk aldığımda solar olarak şarj etmemesinden dolayı ekstra bir adet yenisi daha sonra da içindeki pilin yazan değerde olmadığından bir adet daha yenisi tarafıma yollanmıştı.Yani bir adet fiyatına 3 adet aynı ürünüm oldu.Pilleri paralel bağlayıp işe yarar birşeyler yapmıştım :)