ŞOK ŞOK ŞOK!!! Eskişehir Valiliği önünde Hayalet Bisikletçiler ;)

Umut Palabıyık

Daimi Üye
Tepki
429
Yeni yol lastiklerimizi deneme amaçlı şehir içine geziye çıktık.,
O sıcak gündüzünden sonra Eskişehir'in o tatlı serinliği çokünce de doğal olarak eve gitmek istemiyorduk.
Bir ara valilik önünde durakladık. Burak'ın telefon görüşmesi için verdiği ara sırasında ben vilayetin ışıklandırılmış yeni halinin fotoğraflarını çekiyordum.
O esnada şans eseri ilginç bir fotoğraf yakaladık ve bu fikrin üzerine ardından bu fotoğrafı çektik. Çekimlerde yardımcı olan arkadaşım Abdurrahman Esen'e teşekkürler.

http://img14.imageshack.us/img14/2586/img0968r.jpg

Scudo

Umut Palabıyık

Daimi Üye
Tepki
429
@Adnan Yıldırım

fotoğraf orjinaldir, üzerinde bir oynama yapılmamıştır. Manuel ayarla ve fazla pozlama yapılarak çekildi.

suzunkopru

Forum Bağımlısı
Tepki
1.474
Harika bir çalışma olmuş. Photoshopta iki ayrı resim katmanının biribibirine maskelenmesi ile yapılmış veya bir katmanın Opacity değeri düşürülerek elde edilmiş bir çalışmaya çok benziyor.

• Beğen
Tepkiler: Umut Palabıyık

Umut Palabıyık

Daimi Üye
Tepki
429
@Süleyman Uzunköprü

bundan önceki fotoda 12 saniye pozlayıp makinenin önünde sağa sola dolandım, fakat istediğim gibi olmadı tam. Fazla belli olmadı, bunun üzerine arkadaşım 5sn sabit durun sonra hareket edin dedi. Sonuç ortada;)

• Beğen
Tepkiler: suzunkopru

Günay Savaş

Daimi Üye
Tepki
116
Başlangıç
1985—86
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Güzel bir çalışma, hem bisiklet hemde fotoğraf sevgisi, hemde eskişehirde. Çok özledim Eskişehiri çoook.

• Beğen
Tepkiler: Umut Palabıyık