Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Soğuk Havalarda Bisiklet Sürmek

Konu, 'Sağlık - Antrenman - Beslenme' kısmında can akıncılar tarafından paylaşıldı.

1. can akıncılar

can akıncılar Onursal Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Merhaba arkadaşlar,okulum akşamları olduğu için ve gece vakti dolmuş beklemek istemediğimden okula bisikletle gidip-geliyorum.Lakin hep yüzümü ve kulağımı kapatırım başıma bir şey geçirmem.Akşamları dönerken başıma feci ağrı iniyordu şu zamanalarda biraz dikkatli davranıyorum lakin başımın üst sol tarafına basınca bi ağrı oluyor(bazı yerde),sadece dokununca normalde baş ağrısı yok.Sinüslerden dolayı olabilir mi?Yada daha önceden böyle bir şey yaşamış?

2. Murat.Bagci

Murat.Bagci Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    tuzlu su cekin burnunuza ya da dayanabilirseniz sirkeli su cekin ve gargara yapın sinusler temizlenir rahatlarsınız.

ihtiyar ve can akıncılar bunu beğendi.
  3. fazıl.ahmet

fazıl.ahmet Yeni Üye

dostum muhtemelen sinuzit olmussn fazla zorlamdn bi doktra gorun derim. ayrıca alnını ve kulaklarınn etrafnı da sogk havalarda iyi muhafaza etmelsn cunku bu kemklern içinde dger yuz kemklernde oldugu gbi sinus denlen bosluklar var. boyle bir tıkanma veya rahatsızlık hissettgn zaman burnunla sıcak su buharı cekmen yada sıcak suyla ıslattıgın bir havluyu yuzune kapatman seni rahtlatıcaktr. saygılar..

ihtiyar ve can akıncılar bunu beğendi.