Smithfield Nocturne Folding Bike Race(Mutlaka Bakın!)

Melih Bilen

Aktif Üye
Tepki
104
Arkadaşlar Merhabalar! :D
Sizlerle çok güzel bir yarışmanın fotoğraflarını paylaşmak istedim.Londra'daki Katlanır Bisiklet Yarışı bu sene de yapıldı.Oldukça güzel görüntüler oluştu haliyle.Dahon yarışmada birinci geldi.Çok fazla dahon hakkında yazı yazıyorum ama merak etmeyin komisyon fln aldığımdan değil :D Hatta geçenlerde lakabımın "Dahon Melih" olduğunu duydum.Sizlere biraz bilgi verebildiysem bu bisikletler hakkında ne mutlu bana

Yarışmanın girişindeki Dahon'un tanıtım standı:
(link)
Yarıştan görüntüler:
(link)
Azimli yarışmacı son sürat :D
(link)
Veee Birinci!Dahon'un en yüksek en iyi ve en pahalı modelini kazanıyor.Kendisi bu yarışmada ilk defa birinci olmuyormuş.Daha önceden birincilikleri de var:
(link)

Scudo
Tepki
22
Yarışmanın parkuru gereği bisikleti katlayıp yanınızda taşıdığınız yerler varmı acaba? Bisikletin aynı zamanda kolay katlanıp açılmasıda yarışmada kullanılabilir!

Melih Bilen

Aktif Üye
Tepki
104
@Bora Akkulak

Bence de kullanılabilirmiş fakat öyle birşey yapmamışlar.
Yarışmacılar yarışmadan 30 dakika önce iş kıyafeti giydirilerek bir süre bekletiliyorlar.30 dakika kıyafetle durup o aynı kıyafetle yarışa katılıyorlar.Yani daha bi zor oluyor.

H.Sages

Daimi Üye
Tepki
174
İş kıyafetleriyle yarışma fikri süper :) reklamcı olarak organizasyonlardaki bu tip detaylara bayılıyorum. Rusyadaki topuklu ayakkabı yarışmasını hatırlattı bana (google'layınız)

Tepki
1
@Bora Akkulak

başlarken katlı duruyor bisiklet . takım elbisen ile açıp yarışa başlıyorsun onun dışında tekrar katlanmıyor sanırım bu yarış içerisinde