slr 1050 nasıl bi bisiklet?

Fatih GEZER

Aktif Üye
Tepki
132
sizce slr 1050 nasıl bir model bi bakarsanız ve yorum yaparsanız sevinirm :)

(link)

Scudo

Cycleone

Forum Bağımlısı
Tepki
552
Bence 1.840 TL edecek bir bisiklet değil.O paraya kaliteli,işinin ehli bir bisiklet dükkanında toplama bisiklet almanı öneririm.Donanım en az tiagra olur.Çıkma temiz 105 set varsa 105 set bile olabilir.

KMCPro

Forum Bağımlısı
Tepki
311
İsim
Kadir KAMACI
Bisiklet
Diğer
Bianchi nin Türkiyeden hiç bir modelini almayın derim heleki Sora setli bir bisikletin bu Fiyat etmesi için Specialized Colnago ve De Rosa Gibi Buyuk Markaların Kadrolarına Sahip olması gerekir...Bu bisiklet kısacası benim gözümde 600 ü geçmez...

• Beğen
Tepkiler: Fatih GEZER

Fatih GEZER

Aktif Üye
Tepki
132
evet üzerindeki donanım campagnolo xenon 2*10 bir de ona göre değerlendirebilirmisiniz?

bianchiultra

Forum Bağımlısı
Tepki
226
şahsen bugün aldım bitane ve çok memnunum fiyatı ne kadar yüksek gelsede arkanızda koskoca 2 yılın garantisi var:D:D

Tepki
14
@muhammed akan

Unutmayınki Türkiye'de alınmış her aletin 2 yıl garantisi var. ayırıca garanti kapsamına giren şeyler sadece kadro ve maşa diye biliyorum.. Bisiklete gelince bence o fiyata sakın bunu alıyım deme. Git scott kadrolar var mis gibi. o fiyata tiagra ve ultegra 2 si karışık donanımlı süper bir bisiklet toplarsın kendine yakınlarında iyi bisikletçiler varsa sor soruştur derim. Net üzerinden çok iyi fikir alınmıyor.

serdar canıbeyaz

Forum Bağımlısı
Tepki
469
Bisiklet
Cube
bende bızzat ınceledım sırkecıde bır bayide karbon alu karısımı 10 lu sıstem bakıldıgı zaman eyvallah dıyebılıyorsunuz ama gercekten o parayı yenıden versem bır kadro alıp dıger comp. ları toplarım daha ıyı bırsey cıkar ortaya

ıkıncı el pıyasasını dıkkate alarak bısıklet secımını yapınız arkadaslar ıkıncı el yol bısıkletı bolumundekı bıanchı lerın bır pıyasasını ınceleyınız demek ıstedıgımı anlıycaksınız

bianchiultra

Forum Bağımlısı
Tepki
226
@EMREYAMANYÜZÜCÜ

garanti kapsamı sadece kadro ve maşa için değildir bianchi modellerinde araştırırsanız tüm parçalar için garanti vermektedir:eek: ... lastiklerin erimesi ve patlaması, kaza gibi şeyler dahil değil bunlar kaskoya girer:D:D:D

KMCPro

Forum Bağımlısı
Tepki
311
İsim
Kadir KAMACI
Bisiklet
Diğer
:) Garanti önemli bir husustur tabi ki ama ne varki bu bisiklet aluminium malzeme uzerine carbon örümüdür...Bianchi genel anlamda dünyanın en tanınmış markalarından birisidir ancak Türkiye' ye yüksek kalite bisikletlerini talep olmaması nedeni ile göndermiyor bu gun bianchiyi ağır olarak biliyoruz en büyük sorunuda bu nedense bizim ülkemiz dışındaki ülkelerde yol bisikleti kadro agırlık oranı genelde Carbon 1100 gr altı aluminium 1500 gr altı oluyor bu nedenle Bianchi' yi Türkiye' de tavsiye etmiyorum..Campagnolo konpenente sıra gelince bu gün Sora ile Tiagra arası seviyeye dahip bir konpenent üzerindeki 10 olmasına aldanmayalım ...Bu benim şahsi düşüncem ve fikrimdir kimse yanlış anlamasın...

Tepki
26
bir arkadaşım 3 ay önce mtb den slr geçiş yapmıştı ,1830 tl ye aldığı bisikleti şimdi satıyor.bisiklette herhangi bir sorun yok aksine yeni gibi.. 1500 tl ye satmayı dusunuyor.. ilgilenirseniz 0537 6671643 nolu telefondan ulaşabılırsınız.

Adil

Aktif Üye
Tepki
113
Ben bir tepkimi dile getirmek istiyorum. Özellikle bu yol bisikleti konusunda, "O fiyata ne bisikletler var, onlardan alabilirsin" gibi klişeleşmiş bir söz var sitede.
Ben bilmediğim için soruyorum, madem öyle, 1840 tl ye yada daha az bi fiyata gösterin şu bianchi alternatiflerini de bizde gidip onlara bakalım. ben o kadar araştırdım 1840 tl altında alternatif nerdeyse yok kardeşim... üstüne ise çok güzel aletler var.

Toplama diyen arkadaşlara da soruyorum,zamanınız olduğunda toplayın netten parçaları, çıkarın fiyatları, listeleyin bizede ... bilgilenelim bizde hiç değilse.

herkes bir şeyler söylüyor, o fiyata alınmaz , daha iyi markalar var, o para verilmez.. ya madem öyle içini dolduralım bu sözün arkadaşlar, koyun alternatifleri masaya....