Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Slovenya Bisiklet Turu

Konu, 'Yol Bisikleti Yarışları' kısmında Cem Unden tarafından paylaşıldı.

  1. Cem Unden

    Cem Unden Onursal Üye

    Kayıt:
    12 Şubat 2010
    Mesajlar:
    3.461
    Beğeniler:
    5.524
    Şehir:
    İzmir
    Seviye:
    Niyazi ALTUN bunu beğendi.
  2. Cem Unden

    Cem Unden Onursal Üye

    Kayıt:
    12 Şubat 2010
    Mesajlar:
    3.461
    Beğeniler:
    5.524
    Şehir:
    İzmir
    Seviye:
    Niyazi ALTUN ve reha genç bunu beğendi.
  3. Cem Unden

    Cem Unden Onursal Üye

    Kayıt:
    12 Şubat 2010
    Mesajlar:
    3.461
    Beğeniler:
    5.524
    Şehir:
    İzmir
    Seviye:
    1.Etap Slovenya Turu - Bizim Bulgar 15. oldu . Visconti 3.
    1 8 ITA19890207* VIVIANI Elia LIQ 4 54'35'' - 0:10
    2 31 SLO19850813 BOLE Grega LAM - `` - - 0:06
    3 46 ITA19830113 VISCONTI Giovanni FAR - `` - - 0:04
    4 5 SLO19861125 KOREN Kristijan LIQ - `` -
    5 56 FRA19900926* PETIT Adrien COF - `` -
    6 15 SLO19880717 JARC Blaž ADR - `` -
    7 138 ITA19861003 FEDELE Manuel DAN - `` -
    8 76 ITA19821126 CORIONI Claudio ASA - `` -
    9 54 BEL19881123 KEUKELEIRE Jens COF - `` -
    10 111 CRO19790303 ROGINA Radoslav LOB - `` -
    11 101 BEL19850914 NEIRYNCK Stijn TSV - `` -
    12 133 ITA19860531 CAMPAGNARO Simone DAN - `` -
    13 66 SLO19880909 KUMP Marko GEO - `` -
    14 13 SLO19760512 MAHORIČ Mitja ADR - `` -
    15 141 BUL19780205 ANDONOV PETROV Danail KTS - `` -
    16 107 BEL19860606 JACOBS Pieter TSV - `` -
    17 75 ITA19790508 DONATI Alessandro ASA - `` -
    18 105 BEL19810924 STEURS Geert TSV - `` -
    19 84 SLO19880627 MEZGEC Luka SAK - `` -
    20 25 LUX19840719 DIDIER Laurent SBS - `` -
     
  4. Cem Unden

    Cem Unden Onursal Üye

    Kayıt:
    12 Şubat 2010
    Mesajlar:
    3.461
    Beğeniler:
    5.524
    Şehir:
    İzmir
    Seviye:
    2.Etap
    1 34 ITA19890715* ULISSI Diego LAM 4 19'07'' - 0:10
    2 111 CRO19790303 ROGINA Radoslav LOB 0'18'' - 0:06
    3 32 SLO19860623 ŠPILAK Simon LAM 0'30'' - 0:04
    4 92 SLO19801008 VREČER Robert PER 0'37''
    5 131 ITA19830629 ASCANI Luca DAN 0'46''
    6 5 SLO19861125 KOREN Kristijan LIQ 1'13''
    7 46 ITA19830113 VISCONTI Giovanni FAR 1'14''
    8 116 CRO19811204 KVASINA Matija LOB 1'50''
    9 67 ESP19750422 SASTRE CANDIL Carlos GEO 1'53''
    10 145 BUL19790831 KOEV Vladimir Konya Şekerspor 2'17''
    11 21 DEN19750514 SÖRENSEN Nicki SBS 2'34''
    12 91 SLO19771207 GOLČER Jure PER 2'43''
    13 11 SLO19820421 NOSE Tomaž ADR 2'45''
    14 84 SLO19880627 MEZGEC Luka SAK 2'52''
    15 132 ITA19740706 BALIANI Fortunato DAN 2'54''
    16 62 ITA19750303 BLANCO Rodriguez David GEO 2'56''
    17 68 SUI19860625 WYSS Marcel GEO - `` -
    18 114 CRO19840803 KIŠERLOVSKI Emanuel LOB 3'08''
    19 71 ITA19821228 PRONI Alessandro ASA 3'29''

    Genel Klasman
    1 34 ITA19890715* ULISSI Diego LAM 9h21'29''
    2 111 CRO19790303 ROGINA Radoslav LOB 0'36''
    3 92 SLO19801008 VREČER Robert PER 0'38''
    4 131 ITA19830629 ASCANI Luca DAN 0'55''
    5 32 SLO19860623 ŠPILAK Simon LAM 1'04''
    6 46 ITA19830113 VISCONTI Giovanni FAR 1'18''
    7 5 SLO19861125 KOREN Kristijan LIQ 1'18''
    8 67 ESP19750422 SASTRE CANDIL Carlos GEO 2'14''
    9 116 CRO19811204 KVASINA Matija LOB 2'20''
    10 21 DEN19750514 SÖRENSEN Nicki SBS 2'46''
    11 145 BUL19790831 KOEV Vladimir KTS 2'52''
    12 68 SUI19860625 WYSS Marcel GEO 3'12''
    13 91 SLO19771207 GOLČER Jure PER 3'13''
    14 11 SLO19820421 NOSE Tomaž ADR 3'17''
     
    Cycleone ve samet okuyucu bunu beğendi.
  5. Cem Unden

    Cem Unden Onursal Üye

    Kayıt:
    12 Şubat 2010
    Mesajlar:
    3.461
    Beğeniler:
    5.524
    Şehir:
    İzmir
    Seviye:
    Cycleone bunu beğendi.
  6. Cem Unden

    Cem Unden Onursal Üye

    Kayıt:
    12 Şubat 2010
    Mesajlar:
    3.461
    Beğeniler:
    5.524
    Şehir:
    İzmir
    Seviye:
    Tur Sonucu - Genel Klasman
    1 Diego Ulissi (Ita) Lampre - ISD 13:42:46
    2 Radoslav Rogina (Cro) Loborika Favorit Team 0:00:36
    3 Robert Vrecer (Slo) Perutnina Ptuj 0:00:43
    4 Luca Ascani (Ita) d'Angelo & Antenucci - Nippo 0:01:00
    5 Simon Spilak (Slo) Lampre - ISD 0:01:13
    6 Kristijan Koren (Slo) Liquigas-Cannondale 0:01:27
    7 Carlos Sastre Candil (Spa) Geox-TMC 0:02:23
    8 Matija Kvasina (Cro) Loborika Favorit Team 0:02:25
    9 Nicki Sörensen (Den) Saxo Bank Sungard 0:02:51
    10 Vladimir Koev (Bul) Konya Torku Seker Spor - Vivelo 0:03:01
     
    kadir kelleci ve Cycleone bunu beğendi.