Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

slmm acill yardımm

Konu, 'Site Hakkında Genel Konular' kısmında adem dagdelen tarafından paylaşıldı.

1. adem dagdelen

adem dagdelen Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    arkadaşlar foruma ikinci el ilan vermek istiyorum yalnız resimler kücük çıkıyor bunu nerden ayarlaya bilirim imasghack üzerinden denedim. fakat yine aynı degişen birşey olmadı bu konuda bilgisi olanların yardımlarını bekliyorum tsklr

2. Ferhat Köse

Ferhat Köse Onursal Üye

Bisiklet:
    Bisan
    Seviye:
    Adem bu konuyu açmana en cok ben sevindim artık inşallah öğrenip ilanını doğru yollarsın :)
    http://www.bisikletforum.com/showthread.php?t=2359&highlight=foto%F0raf
    bu linktekileri oku yeterli bilgi mevcut ama okudum ona ragmen yapamıyorum diyorsan
    http://www.ressim.net/
    sitesini dene bu site türkçe oldugundan anlaması daha kolay.Yüklerken yine resmi boyutlandırı işaretleyip 640X480 formatında olanı seçeceksin.Resimler yuklendıkten sonra ufak ufak yuklediğin fotoğraflar cıkacak altlarında da lınkler sen o lınklerın ıcındekı forumlar için olanı kopyalayıp forumdakı ılanına yapıştıracaksın.Ekstradan foruma resım ekleme sekmesını tıklayıp acılan pencereye yapıstırmana gerek yok.

Ayrıca öğrendıkten sonra yardım maksatlı ben sana olması gereken boyutta fotoğraflarının lınklerını özel mesajdan yolladım o lınklerın başına [​IMG] koyacaksın.IMG yi küçük harf kullanırsan img olarak yaz.

caner ünsal ve adem dagdelen bunu beğendi.
  3. adem dagdelen

adem dagdelen Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Tskler Sayın Abımm :)

4. Uğur Recep AKGÜL

Uğur Recep AKGÜL Bisikletkolik

Seviye:
    imageshack sitesinden upload ederken 800*600 ile ayarlayarak daha sonra linklerdende forum linkini direk olarak kopyalarak görünür sekilde büyük reism elde edebilirisn.

Alternatif olsun buda.

caner ünsal bunu beğendi.