Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Slm Erdoğanlar

Konu, 'Eski İlan Arşivi' kısmında haf_ta_ya_ge tarafından paylaşıldı.

1. haf_ta_ya_ge

haf_ta_ya_ge Yeni Üye

Seviye:
    Merhaba erdoğanlar ve lütfü abi herkes sizi öve öve bitiremiyor.Özellikle lütfü abiyi herkes kendi abisi kadar çok seviyor.Nasıl bu güven duysunu aşıladınız anlayamadım daha.Lütfü abiden bende bisiklet almak istiyorum ama nasıl ulaşıcağımı ve giresuna bisiklet gelir mi herhangi bir fikrim yok.Lütfü abinin telefonu varsa yazın birebir görüşeyim.Çünkü çook acil bisiklet almak gerekiyor.

2. feritkucuk28

feritkucuk28 Üye

Seviye:
    Lütfi abimden alışveriş yapan kurtulamaz onu söyleyelim öncelikle ben bir ay içinde ikinciyi aldım ona göre hemşerim almmışken en iyisiini al gerçekten 761 öneririm şiddetle.Modifiye işinide Lütfi abime bırak ve sen sadece pedalla uzun yollara doğru Şimdiden hayırlı olsun ..

3. haf_ta_ya_ge

haf_ta_ya_ge Yeni Üye

Seviye:
    Slm lütfü abicim.Öncelikle senden çooooook özür dileyerek başlamak istiyorum.Çünkü ben bisiklet aldım bugün:( :( :( ama eğer geri verebilirsem yarın vericem.Neden bisiklet aldığımı size izah edeyimm.Ben gerçekten sizden bir bisiklet almak istiyordum ama oradan buraya bisiklet gelemeyeceğini ve parasını nereye yatıracağımı bilmiyordum.Lütfen bana kırılmayın bi dahaki sefere kesinlikle sizden alacağım eğer bu kadar kolay olduğunu bilseydim yüzde yüz sizden alırdım.Görüşmek dileğiyle kendinize iyi bakın lütfü abicimm