Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Slm ArkadaŞlar Ben Aydin SÖkeden

Konu, 'Ege Bölgesi' kısmında goxel tarafından paylaşıldı.

1. goxel

goxel Yeni Üye

Slm ArkadaŞlar Ben Aydin Sokeden Goksel Bİsİkletle UĞraŞmayi Cok Sevİyorum Ona Sİte Bİle Yaptim Yanİ Oderecede EĞer Forumda Arkadaslar İzİn Verİrlerse Sİtemİde Yayinlamak İsterİm:d

Ozge Deniz bunu beğendi.
  2. İsmail Ağıllı

İsmail Ağıllı Onursal Üye

Seviye:
    hoş geldin göksel foruma bisikletle çok ilgili olmak çok hoş bisiklete site yapan ilk kez duydum ama süper olma inşallah görürüz siteyi :)

3. Halil Ercins

Halil Ercins Aktif Üye

Seviye:
    aydın da iyi bir bisikletci varmı bu arada buraya yeni geldim ve hiç bir şey bilmiyorum aydın hakın da ama tek bildim bisikletim oldan çok sıkıcı burası:(

4. candede

candede Bisikletkolik

Seviye:
    Aramıza hoşgeldin Odin.zevkli aynı zamanda verimli seyirler ve kesişmeler yaşayacağından şüphen olmasın.
    Bir bisikletcinin gerektiğinde tek başına iken dahi etrafını renkli kılabilen yetenek ve güce sahip olduğunu unutmamalısın.
    Türkiye çoğrafyasının değişik yerlerinde şekillenip ikamet eden bizler,bir o kadar da biribirimize,frumumuzun da sayesiyle bir nefes kadar yakın olduğumuzu bilmelisin.Emin ol,soracağın her bir suale cevap olman olası.Burada varolan tüm arkadaşlarımız ellerinden geldiği sürece bilgil ve becerilerini her daim paylaşmanın teleaşını yaşayan insanlar.
    Aramıza tekrar hoş geldin.

'''Sihirli kelime:Sevmek sevmek sevmek sevmek.'''

5. Ozge Deniz

Ozge Deniz Bisikletkolik

Seviye:
    hoşgeldin goxel.bisikleti seviosun ya daha ne dogru yerdesin sitene bakmak isteriz.uygunsa tabi.sevgiler