Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

slime lastik sıvısı yardım!!!

Konu, 'Tekerlekler' kısmında Ayhan Şahan tarafından paylaşıldı.

1. Ayhan Şahan

Ayhan Şahan Kıdemli Üye

Adı:
    Ayhan Şahan
    Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Herkese merhaba lastik patlaklarından bıktığım için yaklaşık 1 hafta önce delta bisikletten slime lastik sıvısı aldım ve iç lastiğe uyguladım.Aldığım yer 2 yıl firma garantili dedi ama bugün 19 mayıs bisiklet turu yaparken teker patladı.Yeşil sıvı patlak yerden akıyor ama patlağı durdurmuyor.Hemen aceleyle yama yaptırdım kısa bir tur ardından bir yerde durduk ve teker yeniden indi.Gittim yeni iç lastik aldım.Slime hiçbir işe yaramıyor.acaba yanlış mı uyguladım?:(.Eve geldim eski iç lastiğe baktım sıvı çıkıyor ama donmuyor.hiçbir işe yaramıyor.Sizce ne yapmalıyım?

2. Orhanalkaya

Orhanalkaya Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    aman allahım :) bende almıştım hemde 3 adet ya bendede işe yaramassa neyse sağlık olsun,bakalım daha kullanmak nasip olmadı kutusunu dahi açmadım bakalım kullanınca görücez,ama deltayı bir ara görüş istersen belki kesik çok büyük olabilir o nedenden dolayı tıkamıyordur sıvı akıyordur bi ihtimal yani

3. Deniz Caz

Deniz Caz Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    bildiğim kadarıyla tubless ve iç lastik şekli olanlar var birde iç lastik hepsine olmuyor galiba slime marka olması lazım diye biliyorum yanlışta olabilir

4. Ayhan Şahan

Ayhan Şahan Kıdemli Üye

Adı:
    Ayhan Şahan
    Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Benimki zaten slime marka.Patlak çok büyük değil küçücük bi delik.İlk sıvıyı zaten uygularken çok akışkandı galiba bozuk.sıvı dolu iç lastik duruyor.Ben kırşehirde oturuyorum sıvıyı kayseri delta bayisinden almıştık.En kısa zamanda götürüceğim.

5. Salih Kü

Salih Kü Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Sıvı yerine Slime'nin koruyucu şeritlerinden uygulamak daha mı mantıklı acaba? Sonuçta en iyi tedavi hasta olmamak...