slick lastik önerisi

Saim Deveci

Aktif Üye
Tepki
113
Bisiklet
Giant
@Sedonaci_Baba

Hangi lastiklerden sipariş verdiniz öğrenebilir miyiz?

Scudo

Dizdar MERT

Forum Demirbaşı
Tepki
216
@Saim Deveci

CST Traveller 1.15 slick lastik takımı ön arka dış ve iç lastikleriyle beraber Performans bisikletten aldık.;)

Bu arada lastikler gelince kendimce lastikleri yorumlayan bir yazı da yazacağım HakanYazman Beyinki kadar olmasa da :)

Saim Deveci

Aktif Üye
Tepki
113
Bisiklet
Giant
@Sedonaci_Baba

Çok iyi bir seçim olmuş. 1.15" lik slick lastiklere alışma sürecinde dikkatli kullanmanızı öneririm. Hayırlı olsun.

• Beğen
Tepkiler: Dizdar MERT

Dizdar MERT

Forum Demirbaşı
Tepki
216
@Saim Deveci

Teşekkürler alışana kadar hızlı kullanmayı düşünmüyorum ve fren mesafesini de biraz daha fazla tutucam haliylen :)

arda öner

Üye
Tepki
6
Bisiklet
Salcano
iyi günler benim bisikletim salcano astro 241 sv üstünde gelen race king 2.2 lastikler var çok geniş lastik ve hemen hızlanamıyor Çok kolayda patlıyor . şimdi ise onları satıp cst asfalt lastiği almak istiyorum. Fakat aklıma takılan birşey var 1.50 mi 1.75 mi yoksa 1.90 mı alayım hangisi daha iyi olur ve dengem bozulmaz . Benim amacım yolda akmak hızımı arttırıp perfonmans sağlamak. İnce olursa mı daha çok suda kayar yoksa kalın olursamı

Berke

Road Bike Cyclist
Tepki
5.964
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Bianchi
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@arda öner

2.0 Bontrager marka lastik kullanın kalın istiyorsanız Trek kullanıyor o lastik markasını gerçekten çok başarılı lastik üretiyorlar cam kırıkları ve soda şişesi kırıklarının üstünden geçiyorum hiç sıkıntı yok yol tutuşu da güzel bisikleti virajlarda ne kadar yatırırsam yatırayım o tutuş güvenini veriyor.

arda öner

Üye
Tepki
6
Bisiklet
Salcano
ben tam tersine ince istiyorum ve slick
race king 2.2 var çok yaygın gidiyor