Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Skandal PTT teslimat yapmiyor. Bayrakli'da calisan birileri yardimci olursa sevinirim.

Konu, 'Alışverişle İlgili Genel Konular' kısmında Burak_Dingiloglu tarafından paylaşıldı.

1. Burak_Dingiloglu

Burak_Dingiloglu Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Diğer
    Seviye:
    Aliexpress'den yaptigim alisveris bugun Izmir Bayrakli PTT Merkezi'ne geldi . Takibini izledigim zaman 'teslimat yapilamadi' yazildigi an atladim bisiklete solugu Bayrakli'daki PTT Merkezi'nde aldim. Gerekli yere gidip paketi elime aldim ama paket teslimati yapilmadi. Paketin uzerinde ismim yazmadigi gerekce gosterildi. Oysa telefon numaram ve isyeri adresi yaziyor. Aliexpress'in mobil uygulamasindan siparis vermistim. Adres ekleme bolume başlık olarak 'Işyeri' yazdigimdan dolayi o basligi alıcı ismi seklinde yazilmis. Dolasiyla paket 'isyeri' adli kisi olmadigindan teslimat mumkun olmadigi soylendi. Ispatlayabilecegimi soylesem de ikna edemedim. Pazartesi tekrardan deneyecegim almayi bakalim umudum olmasa da. Tekrardan Çin bayraminin araya girmesiyle 15-20 gün beklemistim . Kargonun geri donmesi tekrardan yollanmasi paranin iadesi toplam bir-iki ayi bulur bu surec. Bana Izmir Bayrakli'nin Bornona P.I.M'inde calisan birisi varsa forumda yardimci olabilirse cok memnun olurum. Bisiklet lambalarinin bulundugu paketi elime alipta geri gidiyor olusunu seyretmek cok can sıkıcı bir durum...

Ulaş Çavuşoğlu bunu beğendi.