Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

SJ4000 Kask aparatı

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında emirozturk tarafından paylaşıldı.

1. emirozturk

emirozturk Aktif Üye

Adı:
    Emir
    Bisiklet:
    Kron
    Seviye:
    merhaba arkadaşlar uzun süredir bi aksiyon kamera arıyordum ve bütçem 200₺ ile sınırlı yurtdısından satın alabilirsin diyorlar sj4000 i kask aparatı vb yada olmayan güvenilir linkler paylaşırmısınız ya da alan varsa önerebilir mi lütfen güven sıkıntım var da aliexprees den felan ve original olmasına dikkat etmeliymişiz. Ben 15 yasinda bir sürücüyüm gelecek için ne kadar öneri o kadar iyi almamı sağlayacaktır şimdiden teşekkür ederim iyi sürüşler dilerim

2. isamorgil

isamorgil Aktif Üye

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    merhaba

benimde kamera siparişi verdiğim aliexpress deki satıcı Puhui Digital den sipariş verebilirsin. yalnız aksiyon kameralara gelen yoğun telep nedeni ile gümrüğe taılma ihtimali var. Bu nedenden ödemeyi yapan kişinin 18 yaşıdan büyük olmasına dikkat etmelisin olası gümrük işlemlerinde sorun yaşamamak için.

satıcının linki
    SJCAM Original SJ4000 WIFI Action Camera Diving 30M Waterproof Camera 1080P Full HD Underwater Sport Camera Sport DV Gopro style-in Mini Camcorders from Consumer Electronics on Aliexpress.com | Alibaba Group

3. emirozturk

emirozturk Aktif Üye

Adı:
    Emir
    Bisiklet:
    Kron
    Seviye:
    iyi günler ama bu sitede 65 dolara %100 güvenilirler de var yani dolarda bu aralar tavan biliyorsunuz