Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Sizin hikayeniz nedir ?

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında Melikaby tarafından paylaşıldı.

1. Melikaby

Melikaby Yeni Üye

Adı:
    Melik
    Seviye:
    Evet arkadaşlar, hepimizin çocukluk yıllarında bir bisikleti vardı ve bisiklet ile tanışmamız bu yıllarda başlamıştı. Ancak bir süre sonra bisiklet ile olan bağlarımız kopmaya başladı ve çoğumuz bisikletten uzaklaşmıştı. İşte benim bu konuyu açmamdaki amaçta bu, uzun bir aradan sonra sizi tekrar bisiklete bağlayan şey neydi ?
    İlk olarak ben anlatmak istiyorum :) Yukarıda da anlattığım gibi bisiklete çocukluk yıllarında başlamıştım ve bir süre sonra bisikletten uzaklaşmıştım. Tekrar bisiklete başlamam ise Üniversite de oldu. İnternette dolaşırken bir bisiklet videosu izlemiştim. İşte olayın kopma noktası burada başlamıştı :) sürekli bisiklet videoları izler hale gelmiştim ve bisikletlerle ilgilili yoğun bir araştırma yapmaya başlamıştım. Tabi bunu yakın bir arkadaşım ile beraber yapıyorduk. İlk başlarda bisiklet kiralayarak başlamıştık ve harçlığımızın büyük çoğunluğunu burada harcamaya başlamıştık :) sonunda bir bisiklet almanın vakti geldiğini ikimizde anlamıştık aslında... Araya yaz tatili girmişti ve bu tatilde ben çalışmıştım para biriktirmiştim. Sonunda biriktirdiğim para ile bir bisiklet sahibi oldum ve aranıza katıldım.

Evet arkadaşlar benim hikayem bu :) sizlerin de hikayelerinizi merak ediyorum.

2. Hüseyinsuna

Hüseyinsuna Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    Kütahya'da ikamet ettiğiniz dikkatimi çekti.Bende 2 yıl önce bende oradaydım.Zaten bu bisiklet tutkusunada Kütahya'da kapıldım :D

Ben sürekli bisikletleri seven,bisikletlere karşı ilgi duyan bir insan olmuşumdur.Zamanında kötü bir mavi bianchim vardı.Yaz tatillerinde işe onunla birlikte gider gelirdim.Her gün eve geldiğimde o lanet olası ayar tutmaz v fren ile uğraşırdım.Kışın yüzüne bile bakmazdım bisikletin eski kötü bir garajda muhafaza ederdim.
    Hiç unutmam 01.06.2013 evet tam bu tarihte 2008 model bir bisiklet gördüm elektronik ürün satan mağazanın birinde. Bisiklet Wh-m540 jantlı Salcano NGF 27 idi.O jantlar beni cezbetmişti.Babamda çok beğenmişti sağolsun.Gidip hemen alalım dedi bana.Ben dışarıda bisikletin güzelliğine bakıyorum.Babam girip-çıktı dükkandan 900 lira demişlerdi bisiklete.Benim için çok paraydı tabi :D Ama babam istersen alalım dedi.Ben bir bakayım araştırayım dedim. Eve geldim bakıyorum ediyorum bisikletin eski model bir bisiklet olduğunu öğrendim.Zaten bisikletin üzerinde çizikler falan vardı.Sıfır bisikletten başka herşeye benziyordu :D Ama jantları çok güzeldi.Babama dedim ben bu bisikleti alıcam.Babam 700 lira verdi,git bu paraya verirse al gel dedi bende hemen gittim aldım geldim.Of ne harika bir bisikletti o kötü bianchiden sonra anlatamam.Benimde böyle başladı üst sınıf bisikletlere ilgim.Babam zamanında o parayı vermeseydi şuan ben burada olmayabilirdim :D

Biraz uzun oldu ama idare edin :D

Melikaby bunu beğendi.
  3. Hamit.Ç

Hamit.Ç Onursal Üye

Adı:
    :)
    Seviye:
    Konu güzel ama "soru-cevap" için ayrılmış alana yazılmış olması tüm hikayelerin suyunu çıkarttır gibime geliyor.

Tam da benimde bir hikayem var derken...

4. Melikaby

Melikaby Yeni Üye

Adı:
    Melik
    Seviye:
    @Asusmune forumda henüz yeniyim, konuyu nereye açmam konusunda kararsız kaldım en mantıklı burası geldi açıkcası :)

5. Hamit.Ç

Hamit.Ç Onursal Üye

Adı:
    :)
    Seviye:
    İyi diyorsun ama yöneticilerin sırf bu angarya işler yüzünden vakti zamanları heba oluyor.
    En uygununu zaten site sahipleri düşünüyorlar ve uygulamaya koyuyorlar ama biz üyeler yüzünden forum arap saçına dönüyor. Sözüm sana değil geneledir.
    Sevgilerimle.

Melikaby bunu beğendi.