Siz de böyleleriyle karşılaştınız mı?

Onurcan Ökse

Daimi Üye
Tepki
30
İsim
Onur Can Ökse
Bisiklet
Claud Butler
Başlıkta Dediğim Gibi Sizde Böyle Durduk Yere Sataşan,Laf Atan Bisikletli Kişilerle tanıştınızmı? Yada Sadece Benimi Buluyolar? Örnek Olarak Facede Bir Bisiklet sayfasında Abilerimm 68 Tl Bütçem Var Kask Önerirmisiniz Bu Fiyatlarda Diye Durum Paylaştım Bi Kişi Gelip Bence Harçlık Yap Başka Paran Yok belki Gidip şimdi çukulata filan alırsın 66 tl n olur filan resmen beni ezmeye çalışıyo ters ters davranıyolar yaşım 15 bu arada sizde böyleleriyle karşılaştınızmı ?

Scudo

Road_Runner

Road Runner
Tepki
25.898
Bisiklet
Cervélo
olur bazen öyle

adamın hayatındaki tek spor aktivitesi lig tv izlemek, beyin ona göre çalışıyo. adam şimdi senin sorunu okuyunca düşünmeye çalışıyo; bisiklet,kask falan. ama düşünemiyo :D bağlayamıyo kafasında çünkü kafada lig tvden başka bişey yok :D

e öküzlük de bedava zaten biliyosun, bari öküzlük yapayım diyor :D ne yapsın

-------------------------------

"bisiklet sayfasında" kısmını es geçmişim :mad:
dostum yaşından dolayı küçük görmeye çalışmışlar sanırım. imreniyorlar bence sana. 15 yaşında bisiklete merak sarmak yürek ister :) boşver sen onları. sen güçlüsün. çocukla çocuk olma :D

Doğukan Aksu

instagram/no85atelier
Tepki
4.142
Bisiklet
Diğer
@Onurcan Ökse

Bu gibi münakaşalara, tartışmalara girmeye gerek yok. Hayatın her anı farklı şekilde bu gibi şeylere hemen herkes hayatında şait olmuştur, en güzeli bu gibi fikirde olan insanların seviyesine inmemek ve uzak durmaktır. Ezmeye çalışan, hakaretlerde bulunup, alaycı tavır takınan kişinin kendi geçmişi ve bu geçmişinde yaşadıkları ile alakalı bir problemin şimdiki hayatındaki dışa vurumumudur.

Sefa

Forum Bağımlısı
Tepki
677
Bisiklet
Focus
İnsan, her yerde insan. Hem iyisiyle hem de kötüsüyle...

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
bisiklet forumun özelliği şudur
burada kurallar vardır ve herkes bu kurallara uyacak tabi,
benim tarzım amatör performans anlayışta bisiklet sporudur ,
ve bu işin kuralları vardır, herkese burada bu kuralları tek tek yazarım ne giyeceklerinden tutunda ne ile besleneceklerine kadar ve erken yatıp kalkmaya kadar ,
düzenli bir yaşama çağırıyorum insanları,
burada kurallar olacakki başarı olsun ,
bisiklet forum 50.000 üyeyi çoktan geçti burada tur bisikletçileri var ve performans yapanlarda var ne güzelki burada hepimiz bulunuyoruz, bilgi alışverişinde bulunuyoruz ve sahada yaptığımız hataları yazıyor çiziyoruz ve tekniklerimizi anlatıyoruz ,
face nedir ,face de yasaklama yok banlama yok ayrıca sevmem face ' i youtube 'da altta yazılan mesajlara bakınca terbiyenin nasıl bozulduğunu görüyorum seviyesizlik hat safhada youtube'da
bisiklet forum asla seviyesiz bi forum değildir, ilk açıldığından beri murat reis ile,
şimdi delta ile devam ediyor ve bu çizgi inanıyorum asla bitmeyecek,
bisiklet forum türkiyenin en iddali bisiklet forumu olacaktır

Onurcan Ökse

Daimi Üye
Tepki
30
İsim
Onur Can Ökse
Bisiklet
Claud Butler
@Serkan Mıstınoğlu
Ben Kendimi Bildim Bileli Bisiklet Üstündeyim Ne Varki Bunda Para Biriktirerek Aldım Bisikletimide Şuanda 2 Tane Bisikletim Var Kendilerinde Daha Çok Para Var Gitsinler Alsınlar Gelipte Bana Niye Bulaşıyolar.

Ahmet Özcan

Aktif Üye
Tepki
60
Bisiklet
Mosso
Onurcan kardeŞİm benİm yaŞim 47 ve senden yaŞÇa daha bÜyÜk Çocuklarim var.bende amatÖrce de olsa bİsİklet sporuyla uĞraŞiyorum.senİn bahsettİĞİn zat-i muhteremler! Her zaman ve her koŞulda ve umulmadik zamanlarda bİr Şekİlde peydah olurlar. En basİt İnsanİ ,İlmİ,ahlakİ ve genel kÜltÜr hakkinda kayda deĞecek bİr fİkİrlerİ yoktur ve bÖyle olduĞu halde sana akil vermeye ÇaliŞirlar.İŞİn vahİm tarafi da kendİlerİnİn en akilli olduklari fİkrİdİr.sen onlara aldirma dahasi cevap verme ve bÜtÜn gelİŞmİŞ Ülkelerde olduĞu gİbİ Ülkemİzde de bİsİkletİn yayginlaŞmasi İÇİn el bİrlİĞİ İle ÇaliŞalim.sevgİyle ve bİsİkletle kal.

• Beğen
Tepkiler: Onurcan Ökse

Onurcan Ökse

Daimi Üye
Tepki
30
İsim
Onur Can Ökse
Bisiklet
Claud Butler
@Kudret Kurtcebe

Orası Doğru Tabi BisikletForumda Adalet,Dürüstlük YardımSeverlik Var Ama Facede Bunlar Yok Yinede İletişim vb. bazı şeyler içinde facebook gerekli bişey bence

meseduzu

Forum Bağımlısı
Tepki
342
Bisiklet
b'Twin
ben yol bisikleti kullanıyom kaskım mtb kaskı üstelik 50 tl bişey olmaz aldırma.

murat aslan

Daimi Üye
Tepki
134
Bisiklet
Whistle
ya fındık kadar beyinleriyle dalga geçtiğini sanıyor ama kendini küçük düşürüyor. Acaba onun yaşı kaç ki çukulata hesabıyla çalışıyor beyni. Eğer çok çukulata çekmişse canı,gitsin bakkal amcasından istesin bakalım :)

Tepki
4
Bisiklet
Salcano
Gül ve geç bende bazen lise çıkışlarında denk geliyorum :D onlar gitsin anca idda oynasın beyinleri almaz bunu.

Emre G.

Forum Bağımlısı
Tepki
797
İsim
Emre Gulen
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Diğer
@murataslan

Cem Yılmaz aklıma geldi para , çokomel , paraçokomel ne kadar para o kadar çokomel. :D

Derya Keçeci

Forum Bağımlısı
Tepki
4.127
İsim
Derya
Başlangıç
1970—71
Bisiklet
Fuji
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Onurcan Ökse

Olaya bir de şöyle bak:
68 lira bütçe olur mu? Hmm,belki olur.Ancak genellikle bütçe dediğinde mesela:50-100 tl,300-500 ya da 1500-1600 tl vs.
Şimdi sen 68 tl bütçem var deyince şaka yaptığını sanmış ve öyle bir espri yapmıştır.Yani o an ,cebindeki bozukluklar dahil ne kadar paran varsa ona da "Bütçe" dediğinde,sabah okula giderken dolmuşa 1.50 verirsin,kalır sana 66.50 krş.

Şimdi bir de şöyle dene:Arkadaşlar maksimum 50-60 tl cıvarı orta kalite bir kask almak istiyorum.Önerisi olan var mı?

Yaz bakalım,ne olacak.

• Beğen
Tepkiler: Umut Y.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
amatör olarak model maket işleri ile uğraşıyorum vakit buldukça.facenin bir model maket grubuna üye oldum ve yaptığım bir modeli amatör model diyerek paylaştım hemen çok bilmişin birisi gelip vay efendim ne amatörü dedi yahu kardeşim önce amatör ne demek pro ne demek onu öğrenelim.her ne iş olursa olsun amatör demek yaptığı işi herhangi bir kar amacı gütmeden sadece boş zamanlarında vakit geçirmek amacı ile yapan kişiye denir.profesyonel demek yaptığı işten para kazanan ve bu işi para için yani geçimini sağlamak amacı ile yapan insan demek pro insan boş vaktinde iş olsun diye model yapmaz zaten bu onun işidir mesleğidir bu yüzden pro olur.

Tepki
26
İsim
Muhammet kayalar
Başlangıç
2011—12
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Her gün karşılaşıyorum yaşım 12 gop da oturuyorum serseri çok bi çocuğa bisikletçi nerede diye sordum.çocuk bana sıgara attı kaskunu s#kem gozluğunu bisikletini ananı avradını sülaleni diye dümdüz geçti bide bıçak çekti abileri geldi bide sıktım bıçaklının suratına biber gazını kaçtım onlarda kaçtı

katabasis

Üye
Tepki
32
İsim
Cihat
Dostum bu tarz durumlarla hayatının her evresinde karşılaşacaksın.
Yapamayacağını söyleyenlerden tut, bu sporun ekipmanı çok pahalı diyenlere kadar.
Ya da ilerde üniversitede okuyacağın bölümde
Ya da yapmak istediğin bir işle alakalı da aynı şeylerle karşılaşacaksın.

İstediğin cevabı alamadığın veya davranışlarından huzursuz olduğun bir ortamda daha fazla bulunmana gerek yok.
Bak ne güzel foruma gelip yazmışsın. Emin ol burada sana yardım edecek binlerce insan var.
Aramızda da sana bu tarz cevaplar verebilecek insanlar çıkabilir, ama seni rahatsız edecek derecede olmaz hiç bi zaman.
Sıkma canını :)

Darth_cyclist

Aktif Üye
Tepki
133
Başlangıç
1986—87
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Normal vatandaşı bırakın asıl senin,benim gibi bisikletciler var sözüm ona kask takan,forma giyen bisikletin de her çeşit ekipman olan sanırsın normal bisikletci ama malesef kaldırım da süren, kırmızı ışıkda geçen ne, kendine ne de yayalara saygı duymayan sonra da gelip ama hani bisikletliye saygı diye çemküren tipler daha tehlikeli.