Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Sizce

Konu, 'Şehir - Tur Bisikleti' kısmında muratt35 tarafından paylaşıldı.

1. muratt35

muratt35 Kıdemli Üye

Seviye:
    Selamlar öncelikle Değerli Ağabeylerim,Sevgili Arkadaşlarım...

Şehir bisikleti alıcaktım size bir sorayım dedim.
    Bu bisiklet hakkında yorumlarsanız çok sevinirim.

http://www.sedabisiklet.com/2012-kron-tourer-21-v.html/

Başlangıç için ideal midir?,Bir arıza bir problem çıkartır mı?,

Öncelikle şunları söyleyeyim.Bu bisiklet için Bisikletçi ile konuştum 620 tl yapabileceklerini söylediler 600tl diyelim :D Ağırlık olarak 13.7 kg.Babam da spor amaçlı gözüne en hoş gelen bisiklet bu olduğu için bunu alıcaz gibi görünüyor.Benim de aklıma çok yattı :D Görünüş olarak bana kalırsa en güzel şehir bisikleti bu.
    Kullanım yerim: Yazları tamamen asfalt yazlıkta :D Kışın da full asfalt İzmir'de kullanıcağım bol yağışlıdır :D Okul olduğu için kışın günde 1 saat sürebilirim.Hafta sonları ise 5-6-7-8 saat :D Dediğim gibi amacım gezmek,dolaşmak,Çarşıya gidip eve yiyecek felan almak :D Tamamen şehir içinde olucam diyebilirim.Şunu belirteyim: Okullar şuanda kapandığı için günde en az 5-6 saat sürücem. :D Bisiklet alıp hemen yazlıkta kalıcam.İzmir/Eski Foça belki bilirsiniz :D Fakat önümüz Ramazan ayı Niyetli olucağımız için günde 1-2 saat sürebilirim İftardan sonra 2 saat felan :D Kullanacağım şekilde yazdım sizden istediğim bu bisiklet işimizi görür mü? Babamla beraber kullanıcaz gibi.Babam severse kendisine de bir tane alıcak :D Bu arada babam 40 yaşında onunda bisiklete karşı sevgisi var 20 sene önce hep işlerinde ulaşım aracı kırmızı bisan bisikletmiş :D Şuanda araba kullandığı için hiç ama hiç spor yapmıyor boyu 182,kilosu 76 sağlıklı bir insan fakat oda spor yapıcak dediğim gibi çok uzattım amacım bu tavsiye edermisiniz biz çok beğendik :D
    Bu arada yorumları babam da okuyacak ona göre :) ( Şaka tabi dilediğiniz gibi yazabilirsiniz :D )
    Şimdiden sağolun varolun.

2. Tamer KAMIŞLI

Tamer KAMIŞLI Bisikletkolik

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
  3. Mesut C.

Mesut C. Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    Umut Kılınç bunu beğendi.
  4. muratt35

muratt35 Kıdemli Üye

Seviye:
    :D Tamam'da orada Mtb cilerde yorum yapıyor.Burada sadece Şehir/Tur'cuların yorum yapmasını istedim.Farkındayım :D Biliyorum bi kusurum varsa silerim.Orada 1-2 yorum var burada da açtım.Burada konu sayısı az bakan direk benim konumu görür diye oradaki konumu sileyim hemen.Öyle bir özellik varsa.

5. Tamer KAMIŞLI

Tamer KAMIŞLI Bisikletkolik

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Konunu moderatörler silebilir sadece kardeşim. Uyarmamızın sebebi, konu kirliliğine gerek yok zaten moderatörlerde müdahale edecektir duruma. Bisiklet Seçimi kısmına açtığın konu daha fazla dikkat çekecektir emin ol, o kategori buraya göre çok daha fazla tıklanıyor. Konuya bir not düşebilirsin bence sadece tur bisikletçilerinden yorum istiyorum diye. Ama bana kalırsa ayrımcılık yapmaya gerek yok :)

6. muratt35

muratt35 Kıdemli Üye

Seviye:
    Tamam Tamer abicim.Birdahakina dikkat ederim.

7. halil fatih akbaş

halil fatih akbaş Bisikletkolik

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Birde Türkçe'ne dikkat etmeni diliyorum. Yapıcam değil yapacağım gibi... Alacağın bisikletin hayırlı olsun şimdiden.

8. Berat Öztürk

Berat Öztürk Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Bianchi
    Seviye:
    geotech life öneririm:)

Sonuçta denenmiş test edilmiş ve testten 80 'üstünde alan bir bisiklet(83-85 mi ne almıştı sanırım:))bence geotech al:D