Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Sizce ????

Konu, 'Bisikletlerimizin Fotoğrafları' kısmında Emre Çavuş1 tarafından paylaşıldı.

1. Emre Çavuş1

Emre Çavuş1 Kıdemli Üye

Seviye:
    15 yaşında tam bir bisiklet hastasıyım professional değilim bana göre kendimce bisiklet kullanıyorum işte arkadaşım 500$a dizmişti bu bisikleti 200tlye aldım yaşı ilerlediği için sizce değmiş mi sağlam mı bisikletim o boya-çizik gibi görünenler sticker parçalaanmış bazı yerleri onları sökdüm Westwind çıkartması taktım yenilicem fotoları görüşlerinizi yazarsanız sevinirim sizin görüşleriniz beni gibi amatörler için önemli
    By lennoxx at 2011-11-01
    By lennoxx at 2011-11-01
    By lennoxx at 2011-11-01[​IMG]
    By lennoxx at 2011-11-01
    By lennoxx at 2011-11-01

2. Berkant.dogan

Berkant.dogan Kıdemli Üye

Seviye:
    verdiğiniz paraya değmiş fakat kadro saglam bişeye benzemiyor

3. Emre Akcan

Emre Akcan Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    değmemiş bence.
    ve 500$ a tourney sistemli bisiklet olmaz 500$ oldugunu sanmıyorum

4. ATiCO

ATiCO Kıdemli Üye

Adı:
    Atakan K.
    Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    bu bisiklet hayatta 500$ etmez.üstündeki parçaların sıfırını bulup şimdi toplasanız taş çatlasın sizin verdiğiniz fiyata anca ulaşır.bence arkadaşınız size yanlış bilgi vermiş.

5. Umut Kılınç

Umut Kılınç Kıdemli Üye

Seviye:
    Yani adam seni kazıklamış birazcık.

6. Doğukan Aksu

Doğukan Aksu Onursal Üye

Seviye:

Emre selam,
    Burada arkadaşlara katılmakla beraber, yaşının çok genç olduğunu ve çok şanslı olduğunu da belirtmek isterim. 200 liraya aldığın bu bisikleti de kendine atılmış bir kazık olarak değilde güzel bir başlangıç ile başlayan bir bisiklet gör. İlerleyen zaman için her zaman da kendini geliştirmek adına gerek forumumuzdan, gerekse yurtdışı sitelerden destek al, kendini bilgiye aç, elbet zamanla bu bilgiler sana edindiğin tecrübelerin ile çok farklı noktalara taşıyacaktır. Ben ki, bundan 5-6 yıl öncesinde bisikletten hiç anlamazken eski-hurda bir Bisan Jaguar ile başladım. Önce zevksiz ve bilgisiz parçalar ile toplama girişiminde bulundum. Öyle ki, bu bisikletin kadrosunu tamamen nikelaj yaptırdım, yetmedi tiagra bir aynakol seti, ultegra bir vites seti ve alakasız daha sayamadığım bir çok komponent ve aksesuar aldım. Yanlışlarım, hatalarım çok oldu, forumdan bir haberdim, çevrem yoktu. Sonra tabi zamanla bu hatalarımdan ders aldım, bilgiye kendimi açtım, sürekli ve sürekli gecemi gündüzümü yerli yabancı forumlardaki konulara ayırır oldum.
    Kısacası demek istediğim sen girişi yapmışsın, gerisini de getir madem bu kadar da seviyorsun. :in:

Özcan DAMLALI ve ATiCO bunu beğendi.