sizce?

köksal

Üye
Tepki
0
yeni bir bisiklet aldım amartisor taktırmak ıstıyorum ama cok pahalı olmayan uygun bı model sizin önerebileceğiniz bi model varmı???

Scudo

Hasan Çağri

Forum Bağımlısı
Tepki
4.701
Bisiklet
Specialized
ne kadar fiyata kadaer bir amortisör alabilirsiniz bisikletiniz ne marka modeli ne dağ bisikletimi city bike mı? biraz daha detay verirseniz yardımcı olabilirim...

• Beğen
Tepkiler: Ercan Bayram

BF Okuru

Üye
Tepki
2
eğer dağ ise suntour'un hesaplı,iyi çalışan ama ağır maşaları var,veya rst düşünebilirsin,fiyatları da 40 dolardan başlayıp yukarı doğru çıkıyor.

• Beğen
Tepkiler: köksal

köksal

Üye
Tepki
0
@H.Çağrı
100 $max fiyat dağ bisikleti markası modelı yok bısıklet toplama ve oyle cok kalıtelı bısey dııl orta sınıf dıyebılırız oyle cok hoplayıp zıplamıyorum sadece kaldırımlardan falan atlarken yadaarazide kullanırken kolaylık olması ıcın degistiricem (bu arada cewap weremedıgım ıcın kusura bakma uzun zamandır gırmıyodum foruma) teşekkurler

wolverinewashere

Daimi Üye
Tepki
139
zoom dışında bişey tercih etmenizi öneririm
birkeç kere atlayabile4cek şekilde tasarlanmış sonra sabit maşanız oluyor :)
suntour modellerinin uygun fiyatlı olanlarına bakabilirsiniz
eğer bütceniz biraz daha el veriyosa manitau axel öneririm ağır ancak sorunsuz bir süspansiyon

powered

Üye
Tepki
17
yaw bu zoom amortisörler? nasıl bir amortisör.kimden duyduysam amortisör sözünün askıda kaldığını söylüyo.eski bisikletim bianchide ki amortisörler çalışıyordu demekki zoom deilmiş:D :D

Eaworkz

Forum Bağımlısı
Tepki
1.561
o yuzden bis onlara zoom wc(wordlcup hani sid in 780 eu luk modelı varya o :)) adını veriorz kecelereı camuru ıcıne dolduruyor vb bisuru kusuru olan bişi bence 100 dolara rock shox judy bulabılrsenız arazidede sokaktada işinizi gorebılır...