Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Sizce?

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında Doğancan Mavideniz tarafından paylaşıldı.

1. Doğancan Mavideniz

Doğancan Mavideniz Forum Demirbaşı

Adı:
    Doğancan Mavideniz
    Bisiklet:
    Lapierre
    Seviye:
    Kuzenime Sedona 741 almayı düşünüyorum. Bursa içi, turlardan tanıdığım biri 800'e bırakıyor. Sizce donanım olarak nasıldır, fiyat iyimidir?

2. Aryel

Aryel Demirat Jokeyi

Adı:
    Burak Boztepe
    Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    bence gayet hoş bisiklet.tür olarak kuzeninizin kullanım hedefine uygunsa güzel bir bisiklete benziyor.turlarda kullanan arkadaşınızda temiz kullanmıştır diye umarak alırsanız hayırlı olsun diyim :)

3. Doğancan Mavideniz

Adı:
    Doğancan Mavideniz
    Bisiklet:
    Lapierre
    Seviye:
    @Aryel Çok teşekkür ederim, buradaki yorumlara dayanaraktan yarın gidip alıcaz kısmetse, "bayram bereketi" :)

4. Aryel

Aryel Demirat Jokeyi

Adı:
    Burak Boztepe
    Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    rica ederim. ben zamanında altus grupsetli bir bisan kullanmıştım. bence profesyonel yarışlara katılmadıkça deore sınıfının daha üstü çok gerekli değil gibi. bu bisiklette de acera sistem var.hafifliği için çok fazla hassasiyet gösterilmediğinden daha çok uzun süreli stabil kullanıcılara yönelik ideal bir grupset olmuş durumda acera benim gözümde. şu an ben de kendime 1.50 lastik aldım dağ bisikletim için. kargonun gelmesini bekliyorum. belki doğru değil ama bir süre yol kondisyonu yapmaya çalışacağım. aynı zamanda dağa çıkacağım zamanlarda da kalın lastiklerimi takacağım.ne zaman bu bisiklet yolda beni kesmiyo yavaşlatıyo diyebilcek duruma gelirim o aman da en üst hedefim shimano 105 grupsetli bir yol bisikleti almak olur. fazla kapsamlı bir mesaj olduysa kusura bakmayın. alcağınız bisikleti beğendim.hayırlı olsun kuzeninize :) kazasız belasız kullanır umarım.

Not: Kaskı varmı yokmu bilmiyorum ama mutlaka kasklı olsun :))

Doğancan Mavideniz bunu beğendi.
  5. Doğancan Mavideniz

Adı:
    Doğancan Mavideniz
    Bisiklet:
    Lapierre
    Seviye:
    Bende de yol bisikleti var ultegra, tiagra karışık ama o tutturdu illede mtb diye, zaten cross motor kullanıyor o yüzden pek ısrar edemedim. Şuan kaskı yok ama yarın olucak. :)

6. Maverick52

Maverick52 Yeni Üye

Merhaba arkadaşlar, foruma yeni üyeyim konu açamıyorum. Boyum yaklaşık 1.68-70, kilomda 124. Spor amaçlı bisiklete başlamak istiyorum, bisiklet önerisi yapabilir misiniz özelliklerime uygun rica etsem ? Ayrıca bir arkadaşımda Bianchi Touring 713 var mesela bu bisiklet bana gider mi ? Şimdiden teşekkürler.

7. cihangir

cihangir Aktif Üye

Adı:
    Cihangir
    Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Bisiklet fena değil. Ancak fiyat ikinci el bir 741 için çok pahalı. Temizini 600 TL civarına bulmak mümkün. hatta şu anda sahibinden de 700 TL ye var.