Sizce yapabilir miyim?

akify.

Üye
Tepki
42
Bisiklet
Sedona
adam öldürmeye teşebbüs bu resmen,işin peşini kesinlikle bırakmayın.
bu ülkede öyle bir Allah.ın cezası bir güruh var ki, İstediğin kadar yasa çıkar, ceza ver bunlar bitmiyor malesef.Ha pkk, ha bu aşağılık adamlar, gözümde hiçbir farkı yok!

• Beğen
Tepkiler: ugurotus ve berkex
Scudo

berkex

Aktif Üye
Tepki
108
İsim
Berke
Bisiklet
Ghost
@akify. ben bırakmak istesem bile ailem bu işin peşini bırakmaz, ki bende sonuna kadar hakkımı aramak istiyorum.

• Beğen
Tepkiler: AliMurat

berkex

Aktif Üye
Tepki
108
İsim
Berke
Bisiklet
Ghost
Evet abilerim bugün şikayetçi olduk ve adli süreç başladı... Başka arkadaşların ya da abilerimin de başına gelebilir diye bilgilendirme amaçlı bu süreci adım adım paylaşmak istiyorum
PicsArt_09-21-10.56.22.jpg
PicsArt_09-21-10.56.22.jpg

dkelleci

Aktif Üye
Tepki
88
İsim
Doğan Kelleci
Bisiklet
Carraro
Çok geçmiş olsun arkadaşım, şükür ki daha fena bir durumdan ucuz kurtulmuşsun.
Umarım hak araman senin için olumlu, karşı taraf için olabildiğince kötü bir şekilde sonuçlanır.
Memlekette trafikte kimsenin kimseye sabrı ve saygısı yok ama iki tekerlilere karşı adeta bir nefret var.
Allah hepimizi korusun.

• Beğen
Tepkiler: berkex

berkex

Aktif Üye
Tepki
108
İsim
Berke
Bisiklet
Ghost
@DK-BARCA Çok sağolasın, jandarmaya kaza ile ilgili rapor gelmiş adam yüzde yüz suçlu. Bende hiçbir suç yok yani sonuna kadar hakkımı arayacağım ve sonuç alacağımı düşünüyorum

Tepki
84
İsim
Çağlar
Bisiklet
Sedona
Çok geçmiş olsun. Yapacak bir şey yok artık şükret ki hayattasın dostum sonuna kadar da Hakkını aramalısın bir şey çıkmazsa bile uğraşsın dursun sana çarpan Adam. İnşallah bir daha dikkatli olur da başka Canları yakmaz o insan görünümlü mahlukatlar. İnşallah kısa sürede iyileşirsin ve pedallamaya devam edersin

• Beğen

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@berkex Konuyu ilk açtığında okumuştum içimden inşallah sağ salim gider demiştim ki şimdi son mesajlarda görünce ne oluyo ya dedim...
Kardeşim diyebileceğim gerçekten verilmiş sadakan varmış, gelmil geçmiş olsun Allah beterinden saklasın...Davayı açmışsın sakın ola ki geri adım atma sonuna kadar git maalesef ki ülkemizde bişeylerin bilincini oluşturabilmek için daha bi 30 yıl uğraşmamız gerekiyor yani isyan etmemek elde değil...Ne emniyet şeridinde giden masum bi sporcuya arkadan çarpmak bi de...

berkex

Aktif Üye
Tepki
108
İsim
Berke
Bisiklet
Ghost
@çağlar aslan bu insanın bir daha başka insanın canını yakabileceğini sanmıyorum da turkiyede çok insan var be abi bu şekilde olan... çok sağolasın bu arada

@BF Okuru aynen öyle haklısınız abi, kesinlikle geri adım atma gibi bir düşüncemiz yok zaten. kaza olalı dört gün olmuş adam ne aradı ne halimi hatrımı sordu, bu kadar vicdansızlık olmaz ya. çok teşekkür ederim bu arada abi

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@berkex Yani o aramaması zaten insanlık dışı bi olay...Allah beterinden saklasın ya hepimiz trafiğe çıkıyoruz, insan hayatı bu kadar ucuz olmamalı ama maalesef ülkemizde şansa bağlı yaşıyoruz resmen...Senin olayın, Edip in başına gelen olay, Fransız bisikletçi vs. vs. Tekrar gelmiş geçmiş olsun...

berkex

Aktif Üye
Tepki
108
İsim
Berke
Bisiklet
Ghost
@BF Okuru Allah razı olsun abi, verilmiş sadakamız varmış. Onlarda zaten işin çok farklı boyutu ülkemizde bisikletçilik, insanlık açısından

devilmycarlos

Forum Bağımlısı
Tepki
298
İsim
yavuz
Bisiklet
Carraro
Kardeş gecmiş olsun allah sevdiklerine bağışlamış.İlk mesajından itibaren konuyu takip ediyordum.Son mesajlara bakınca şok oldum bende.İlk mesajlarda çoğu arkadaslar,uzun yola yanlız çıkmamanı ailene haber vermeden kesinlikle gitmemeni söylemişti.Şimdi yanlış anlamada bazen birileri sana bişey için olumsuz yönde bişeyler söylüyorsa ondan kaçınmak gerekir.Çoğu zaman benimde başıma gelir,31 yaşındayım ama annem ne zaman bişey yapmama karşı çıksa ben gidip inatla onu yaparsam sonucunda başıma bir olay gelir.Sende de böyle olmuş.Tabi ki yaşamadan ne olacağını bilemeyiz ama buradan bir ders çıkart bence kendine.Allahtan acil şifalar diliyorum,inşallah istediğin bölümü kazanırsın ve memleketimizin ileri gitmesi için güzel işler yaparsın.Konuşmalarından yola çıkarak düzgün aklı başında bir genç olarak gördüm seni,zaten bulunduğumuz 2015li yıllarda insanlara saygılı çevreye duyarlı gençlerin sayısı epeyce azaldı.Allah uzun ömür versin hayatta başarılar.O kişi de inşallah cezasını bulur ve belki ders olur akıllanır.

• Beğen

berkex

Aktif Üye
Tepki
108
İsim
Berke
Bisiklet
Ghost
@devilmycarlos çok haklısınız abi, ailemi ikna etmiştim bu konuda ama tabi ki herkesin tedirginlikleri vardı olacak varmış ki başıma geldi. Bundan sonra böyle kararlar alırken çok daha dikkatli olacağım. Uyarılarınız ve takibiniz için çok teşekkür ederim. Bu sene üniversite sınavında da insallah hedefim olan üniversiteyi kazanırım kendinize iyi bakın, teşekkür ederim...

baykuş97

Forum Bağımlısı
Tepki
866
İsim
ilhan beyoğlu
Bisiklet
Trek
Resmen yırtmışsın... Büyük geçmiş olsun... Bisikleti de düşünme hiç... Hepsini tazmin etmek zorundalar...

• Beğen

berkex

Aktif Üye
Tepki
108
İsim
Berke
Bisiklet
Ghost
@birpiyonbirvezir çok teşekkür ederim abi, valla artık duramıyorum canım bisiklet sürmek istiyor...

@baykuş97 aynen öyle oldu abi, tamam çok üst seviye değil ama sıfır bisikletimi o halde görmek içimi burkuyor:(

@Bahri Kaplan çok teşekkür ederim.:harika:

AliMurat

Daimi Üye
Tepki
171
İsim
AliMurat
Bisiklet
Sedona
İnsan böyle haberleri alinca çok üzülüyor cidden. Ülkede bisiklete zaten yeterince saygı yok. Bunu geçtim kurallara uyanda 3 5 kişi var :(

• Beğen

berkex

Aktif Üye
Tepki
108
İsim
Berke
Bisiklet
Ghost
@luminax zaten bisiklete binen az kişiyiz, bizi de bu şekilde harcıyorlar... Benim yüzüme karşı bile hala gülerek ben bile emniyet şeridine giriyorum diyenler var. :(

• Beğen
Tepkiler: AliMurat