Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

sizce ne almalıyım Reflex 45??

Konu, 'Scott' kısmında gochmarr tarafından paylaşıldı.

1. gochmarr

gochmarr Yeni Üye

Bisiklet:
    Sedona
    merhaba

bisiklet almayı düşünüyorum
    dağcılıkla uğraşıyorum ve bunun gereği sık sık araziye gidiyorum

sizce ne almalıyım aklımdan SCOTT geçiyor bide tabi bütçe sınırlı kendi bütçeme göre scott Reflex 45 düşünüyorum önerebileceğiniz başka bir model varmı yada reflex 45 hakkındaki yorumlarınız nelerdir???

2. diablo02

diablo02 Yeni Üye

İstanbul/K.Çekmece-Yeşilköy arası git gel :)
    Ben 2 hafta önce Reflex 50 modelini aldım inanın her yönüyle harika (bence:) Reflex 45 in fiyatını tam bilmiyorum ama ben 50 modelini 725 YTL ye aldım. Ön amörtisörü kilitlenebilir, kadro zaten kaliteli, vs. Hatta aldığımın ertesi günü tura katılmıştım, biri yanıma gelip "bakıyorum mercedes'le geziyorsun" demişti, çok hoşuma gitmişti doğrusu. Yine siz bilirsiniz tabi ama araştırdığım kadarıyla evladiyelik bisiklet"miş".

3. Hasan Çağri

Hasan Çağri Onursal Üye

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Reflex serisi Scott markasının spor amaçlı ürettiği modellerden... Geometrisi performans binişinden çok Sportif kullanımlara daha uygun ve bu tarz uzun gezi patika vs gibi bisikletten yüksek performans beklemediğiniz durumlar için oldukça kaliteli ve yeterlidir... Ayrıca sizin kullanım bölgelerinizdeki ulaşım içinde tasarlandığı hitap ettiği için oldukça uygun sizede...

Bunların içinde reflex serinin detay özelliklerini bilmediğim için donanımsal olarak çok yorum yapamayacağım o konuda...

4. assasin

assasin Yeni Üye

Seviye:
    ben 2 gun önce aldim ve kullanıyorum çok kaliteli bir bisiklet sadece vites ayarlarini yapmam gerekiyo onları da aldığım yere yaptırıcam elimde alet ve teknik yetersizlikten dolayı aslında bisiklet cok güzel ağırlığı fazla deil tek elimle omzuma yükleyebiliyorum toprakta hiç kullanmadım ama aldiğim erdoğanlar bisikletteki abi bana fiyatına göre en kaliteli kadrolardan biri olduğu söyledi ve çok dürüst biri olduğuna inanıyorum bence reflex50 çok iyi bu arada arkadaş herhalde euro pahalıyken almış ben 680ytlye aldim belki acele etsen iyi olur çünkü bisikletler euro bazında satılıyo