sizce nasıl bir karar vermeliyim?

Cüneyt Y.

Daimi Üye
Tepki
56
Yaşım 12 yaşım 11 i geçtiği için bisikletle trafiğe çıkmaya karar verdim(güvenli bir şekilde).ve salcano astro 210v almaya karar verdim boyum 1.63 16 inç kadro alcaktım.bizim istanbulda ataşehirde bisiklet yolları var(evden 2-3 km ötede)ama bu yollar bir süre sonra gezmekten bıktıracak.birde polis olmak istiyorum ciddi bir sakatlığımda olmaması gerekiyor.Yazın iyi bir karneye 800 tl ödeyecekler :) birde aklımda playstation 3 var.hangi seçimi yapmalıyım?

Eğer senin yaşında spor önemli diyorsanız 42 kiloyum hergün düzenli şınav mekik çekiyorum.Önceden 1 yıl karate yaptım.

Scudo

erkan sozoren

Daimi Üye
Tepki
79
tabıkı bısıkletı secmen daha ıyı olur playstatıon ın karsısında vaktını bosa harcamaktan ıyıdır hem spor yapmıs olursun ayrıca 800 lıra cok cok daha ıyı bıskletler bulabılırsın gecenlerde salcano ng020 satıldı full slx 850 tl ye

Bisikletli Gezgin

Forum Bağımlısı
Tepki
4.683
İsim
Mustafa
Bisiklet
Sedona
Tek seçenek "Bisiklet"

Cüneyt Y.

Daimi Üye
Tepki
56
bende bisiklet istiyorum ama istanbul gibi bir yer söz konusu olunca işler batıyor çok maganda var maymun gibi araba kullanıyorlar babamda magandalar yüzünden bisiklete pek olumlu bakmıyor

can akıncılar

Forum Bağımlısı
Tepki
897
Bisiklet
Salcano
Hayat tehlikelerle dolu.Sen:bisikletten düşersem bir yerim çizilir izkalır diye aklından geçirirsin fakat elemek istedikleri adamı aklına gelmeyecek şeylerden evine yolluyorlar:=).Geçen sene askeri elemelerde bir günde 900 kişiden 700 kişi elendi.Birinin çenesi basmıyor ötekinin sırtı fazla çıkmış,bir diğerinin dizleri değmiyor vs vs...Bunları fazla düşünme.

Msgl

Forum Bağımlısı
Tepki
293
İsim
Musa
Başlangıç
2008—09
Bisiklet
Mosso
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Bisiklet forum sitesine gelip, bisiklet mi ? playstation 3 mü ?.Diye sorarsan alacağın cevap belli :D
Ama ben senin yaşın da bu 2 seçenek arasında kalsam bisikleti seçerdim.En azından playstation 3 ile eve tıkılıp kalmaktansa, bisiklet ile İstanbul gibi bir şehri gezip görürsün :D

• Beğen
Tepkiler: ömer korkmaz

Cüneyt Y.

Daimi Üye
Tepki
56
ya da 210 v yi aliyim :D sonra playstationu taksitle babaya bağlıyim :) yazın harçlık olmasın :) kadıköy felan giderim :D zaten 1 tane bisiklet tutkunu komşumuz var birde onun arkadaşı beni tanıyorlar çıkıp sürerim (kasklı) :D