Sizce mutluluk nedir?

Tepki
30
mutlu olmak aslında hiçte zor değil... Yeterki elimizdekilerin kıymetini bilelim avaratımdaki resmi buna örnek gösteriyorum biz daha iyi nasıl bir bisiklete sahip olabiliriz diye iç geçiirirken hatta hayal ürünü bisikletlere özenirken bunların hayalini kuramayan insanlar var amaç pedallamaksa ve özgürlüğü sınırsızca kuçaklamaksa ne marka ne model bize iki teker yeter...:) :) herkese sonsuz mutluluklar ....

Scudo

Recep TOPAL

Forum Bağımlısı
Tepki
1.003
iyi güzelde eğer bi sıkıntınız varsa bi derdiniz varsa öyle kolay kolay mutlu olamıyorsunuz.mutluluk zaten tek kişi ile oluncak bişeyde değil.çevrenizdeki insanlar bile buna olumsuz etki yapabilir.kısacası bakış açısı çok önemli.

Mustafa Acar

Keep going...
Tepki
548
Başlangıç
1994—95
Bisiklet
Mosso
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
recep beyin dediklerine katılıyorum. mutluluk tek kişi ile olacak his, haz adnını ne koyarsanız o değil. Çevredekilerin bu olaya katılımı sizi çok etkiliyor. Bu zamanda bir genç olarak istediğim tek bir şey var :)..yaşıma erip,hayata verdiklerimi ve aldıklarımı bir kenara koyup sadece ve sadece olanı yaşamak...

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
evet şimdi elimizde ne var bakayım evde ...
bir adet 10 yıllık bilgisayar
bir adet 34 ekran tv bir adet play station bir adet cep buzdolabı bir adet .
bir adet elektrikli süpürge ....başka teknoloji yok iyi ...
ve değerini bildiğim 10 kilo karbon scott .....
yıllarca önce böyle bir şeyin hayalini dahi kuramazdım ....
ve kendi evimde yaşıyorum ...evet şanslı sayılırım ....
ev giderleri çok az iki kere şanslıyım ......
araba yok sevmem....motor merakı 87 vardı bir adet honda goldwing aldık- bin ss- bir sene sonra sattım ....
evet mutlumusun derseniz mutluyum sabah akşam evimin önünden arkasında kocaman tekerlekli büyük torbaları çeken insanları gördüğüm zaman düşünürüm ve onlar elleri simsiyah çöpleri karıştırarak teneke kolaları almakta ekmek paralarını kazanmakta ....
bir gün birisine sordum kaç para kazanıyorsun dedim günde 40 ytl dedi gırtlağını doyururda ama nerde yatıyorsun dedim 15 kişi bir odada dedi bu adamların işi ortak odaya kira veriyorlar geriye kalan onların gırtlağı oluyor bu yaşamakmı bunları düşündükçe bazen isyan ediyorum işte o vakit mutsuz oluyorum

solamare

Daimi Üye
Tepki
156
mutlu olmak denen şey bir metafor hayat ilk çağlardan beri endişe ve stress üzerine kurulmuştur.insan egosu durmak bilmez hep daha ileriye odaklanır..çogu zaman karşılaştığımız herşeyi olan fakat depresyon ,stress ve melankoli yaşayan insanların sorunu insanın problemsiz yaşayamıyacağı genetik yapılanma üstüne kuruludur..mutluluk değilde daha anlamlı bi yaşam gecerli bi secenek olabilir

• Beğen
Tepkiler: mariokaldato
Tepki
25
mutluluk insanın içindedir..bir insan mutlu oldumu ardı gelir ama kendini kötü hissettiği an ardı arkası kesilmez olumsuzluklar gelir ;) hayatı olumlu ve mutlu yaşamaya :)

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Bisiklet sürdüğüm zaman kendimi dinç ve huzurlu hissediyorum, o yüzden bisiklet sürmeyi, ruzgarı duymayı çok seviyorum.
Tüm bunlar beni MUTLU EDİYOR.

münferit vagon

Daimi Üye
Tepki
581
İsim
Ali
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Mosso
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Dünyanın kargaşasından bunaldığınızda bir sonsuzluğun sizi beklediğinin ve bu sonsuzluğun yolunda bütün bu dünyanın sabredebilmekten ibaret olduğunu bilmektir. Aksi takdirde öne sürülen bütün mutluluk iddiaları sadece geçici duygulardan teşekkül etmiş demektir. Şayet saadet bitecekse bir anlamı olur mu?

jeodemp

Üye
Tepki
154
İsim
Ferdi
Bisiklet
Merida
Mutluluk demek; sevdiğin işi yapmak demek... Mutluluk, hedeflediğin yolda ilerlemek demek.

• Beğen
Tepkiler: Hayrettin

Emre Varol

Üye
Tepki
45
İsim
Emre V.
Bisiklet
b'Twin
Mutluluk yarın okulların kar yağıpta tatil olması demektir :D

• Beğen