Sizce Mosso ?

Tepki
0
İsim
Berkay S.
Bisiklet
Mosso
Sizce Mosso 730TCA mı ? Yoksa Salcano xrs30 mu ?
Bana mosso daha yakın geliyor sizce hangisi ?

Scudo

Ahmet Faruk Eğit

Daimi Üye
Tepki
578
Bisiklet
Scott
Mosso uzun vadede jant istiyor. O masrafi da göz önünde bulundurarak seçim yapmanızı tavsiye ederim. Onun dışında kullanırken çok memnun kaldığım bir marka

Ahmet Faruk Eğit

Daimi Üye
Tepki
578
Bisiklet
Scott
Gayet yeterli bir bisiklet olur. Şu gün ben de yol bisikleti alacak olsam Mosso alır, birkaç ay sonra da R500 veya Rs11 tarzı bir jant takviyesi yapardım

• Beğen
Tepkiler: brkysolak2001
Tepki
0
İsim
Berkay S.
Bisiklet
Mosso
@Ahmet Faruk Eğit ilginize teşekkür ederim ya peki yarislara katilsam iyi bir derece yapabilirmiyim bu bisiklet ile kondisyon orta derecede

Ahmet H

Üye
Tepki
18
İsim
DADDY.THECYCLIST
Başlangıç
2018—19
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Merhaba. Mosso 739 SCA kullanan veya bilgisi olan var mı? Nasıl bir bisiklet?

Ahmet H

Üye
Tepki
18
İsim
DADDY.THECYCLIST
Başlangıç
2018—19
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Hocam benim Mosso ile ilgili hiçbir fikrim yok. 2020 model hiç binilmemiş bir 739 sca var, alıcı olacağım ama Mosso kadroları ile ilgili birkaç olumsuz şey duydum. Sıfırı 17k olan bisikleti 11e veriyor satıcı. O paraya değer mi sizce?

Tepki
105
Başlangıç
2004—05
Bisiklet
Mosso
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Hocam benim Mosso ile ilgili hiçbir fikrim yok. 2020 model hiç binilmemiş bir 739 sca var, alıcı olacağım ama Mosso kadroları ile ilgili birkaç olumsuz şey duydum. Sıfırı 17k olan bisikleti 11e veriyor satıcı. O paraya değer mi sizce?
İncelemek lazım. Bu konuda pro bir bisikletçi yada iyi bir ustaya göster ürünü kesinlikle. O fiyata inan çok çok çok daha güzel ürünler var. En basiti efsane kadro 735 TCA.
Mossonun yol modellerine baktığında komponent fiyatına bisiklet verdiğini görebilirsiniz. Özellikle grx setli gravellerinde. Fiyat performans ürünü demiyorum, çok daha üstü bence.

Son düzenleme: