Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Sizce hangisini seçmeliyim ?

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında Cem Altun tarafından paylaşıldı.

1. Cem Altun

Cem Altun Yeni Üye

Merhaba arkadaşlar. Öncelikle forumda ilk başlığım ve konuyu doğru yerde mi irdeliyorum emin değilim. Fakat eğer bir hata yapıyorsam affola.

Ben bisiklet seçimi aşamasında hem sizlerden yardım almak hemde benim durumumda olanlara yardımı dokunması açısından iki bisiklet modeli verip hangisini almam konusunda bana tavsiyelerde bulunmanızı isteyeceğim. Tabi ki önerebileceğiniz aynı düzey başka marka ve modeller varsa onları da öğrenmek isterim. Teşekkürler.

1.Modelimiz
    http://www.bikeandoutdoor.com/?corr...TID=32&Tur_ID=23&part=urun_detay&Urun_ID=7531

2.Modelimiz
    http://www.velespit.com/asp/product/363/TREK-4500-2011-

2. ProfessionaL

ProfessionaL Onursal Üye

Adı:
    Hasan Kılınç
    Bisiklet:
    Ghost
    Seviye:
    ilk hocam ne amaçla kullanacağınızı yazarsanız daha iyi olur. eğer dağda da kullanmayı düşünüyorum diyorsanız bu bisikletler işinizi görür.. bütçeniz galiba 1600 Civarı.

3. Cem Altun

Cem Altun Yeni Üye

Hem şehir içinde antreman amaçlı hem de yazın 1-2 turda beni taşıyabilecek bir şey olacak. Turdan kastım arkadaşlarla çıkılan 10-15 günlük geziler. Bütçeme gelirsek, evet, 1500-1600 üst limittir.

4. erkan sozoren

erkan sozoren Kıdemli Üye

Seviye:
  5. Cem Altun

Cem Altun Yeni Üye

Kadro küçükmüş yalnız. Biraz kalıplıyım da 20-21" den aşağısı kaldırmayacak gibi. En az bi 49-50 cm olması lazım kadro boyunun.

6. erkan sozoren

erkan sozoren Kıdemli Üye

Seviye:
    evet o zaman olmaz haklısınız bu kadro s 17 ınc sızı 18 den asagısı kurtarmaz ama 1500 tl ye kadar ıkıncı el ılanlara bakmanızı onerırım cok temız bıskletler var suan epıcon masalı corratec falan gormustum full slx o paraya daha ıyılerını alabılırsınız

Cem Altun bunu beğendi.